Gå til hovedindhold

Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid

KrissMøblerEAN: 5704362906684
Pris fra 1.481 krtil 1.667 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1481 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i hvid - venstre
1.481 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i hvid - venstre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med rumtermostatRumtermostaten måler luftens temperatur og regulerer varmen i håndklædetørreren derefter fuldstændig som på en almindelig radiator. Data: Tilslutning: 1/2" Termostatplacering: Venstre side Rosetter:

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
EAN: 5704362906684
Varenr.: 330883250
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid
1.482 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid billede

Produktinformation

KRISS Corner ventilsæt med A-klassificeret rumtermostatføler, 1/2 vinkelløbende, lakeret hvid (RAL9016).Rumtermostaten er testet af TELL og klassificeret i energiklasse A.Ventilsættet er inkl. føler, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906684
Varenr.: 2379309
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat ventre, hvid
1.599 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat ventre, hvid billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt med rumtermostatKriss Rum Plus ventilsæt med rumtermostatføler i venstre side og komplet med 1/2" muffe tilslutningsrør og rosetter. Termostaten er i flot design og lavet af metal. En rumtermostat måler luftens temperatur og r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
EAN: 5704362906684
Varenr.: 330883250
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventilsæt vinkelløbende m/rumtermostat i venstre side, Hvid
1.667 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.481 kr1.481 krKøb
2Elvvs.dk1.482 kr1.482 krKøb
3CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb
4BilligVVS DK1.667 kr1.667 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.481 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.597 kr.

Den nuværende pris på 1.481 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.481 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.482 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.483 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.482 kr116 kr (7%)
25. maj 20261.598 kr69 kr (4%)
24. maj 20261.667 kr69 kr (4%)
22. maj 20261.598 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.599 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.598 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.599 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret