Gå til hovedindhold

Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort

KrissMøblerEAN: 5704362906691
Pris fra 1.810 krtil 2.030 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1810 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort
1.810 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort billede

Produktinformation

KRISS Corner Rum Plus, 1/2 vinkelløbende hjørneventilsæt med A-klassificeret rumtermostatføler, lakeret matsort (RAL9005).Rumtermostaten er testet af TELL og klassificeret i energiklasse A.Ventilsættet er inkl. føler, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906691
Varenr.: 2379310
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i mat sort - venstre
1.811 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i mat sort - venstre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med rumtermostatRumtermostaten måler luftens temperatur og regulerer varmen i håndklædetørreren derefter fuldstændig som på en almindelig radiator. Data: Tilslutning: 1/2" Termostatplacering: Venstre side Rosetter:

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
EAN: 5704362906691
Varenr.: 330883260
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat venstre, matsort
1.899 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat venstre, matsort billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt med rumtermostatKriss Rum Plus ventilsæt med rumtermostatføler i venstre side og komplet med 1/2" muffe tilslutningsrør og rosetter. Termostaten er i flot design og lavet af metal. En rumtermostat måler luftens temperatur og r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: black
EAN: 5704362906691
Varenr.: 330883260
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventilsæt vinkelløbende m/rumtermostat til venstre, matsort
2.030 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.810 kr1.810 krKøb
2LavprisVVS1.811 kr1.811 krKøb
3CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
4BilligVVS DK2.030 kr2.030 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.789 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.947 kr.

Den nuværende pris på 1.810 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.810 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.811 kr135 kr (7%)
25. maj 20261.946 kr84 kr (4%)
24. maj 20262.030 kr84 kr (4%)
22. maj 20261.946 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.947 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.946 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.947 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.946 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.947 kr83 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret