Gå til hovedindhold

Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid

KrissMøblerEAN: 5704362400106
Pris fra 1.102 krtil 1.301 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1102 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner vinkelløbende ventilsæt i hvid
1.102 kr
Til butik
Kriss Corner vinkelløbende ventilsæt i hvid billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2" Rosetter: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
EAN: 5704362400106
Varenr.: 330883020
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid
1.195 kr
Til butik
Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid billede

Produktinformation

Corner ventilsæt med manuel regulering, ½´´ vinkelløbende, lakeret hvid (RAL9016).Ventilsættet er inkl. 1/2´´ tilslutningsrør samt rosetter til væggen - alt i ét varenummer.OBS: fremløb i højre side. Er vendbar.

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362400106
Varenr.: 60369
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner ventil, hvid
1.199 kr
Til butik
Kriss Corner ventil, hvid billede

Produktinformation

½" vinkelløbende ventilsæt med manuel regulering til alle typer tørrere. Du kan regulere gennemstrømningen af varmt vand gennem ventilen eller lukke helt for gennemstrømningen. Ventilen kan ved installationen vendes, så det samme sæt kan monteres til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
EAN: 5704362400106
Varenr.: 330883020
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Corner Manuel vinkelløbende ventilsæt hvid
1.253,24 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Ventilsæt vinkel, Hvid
1.295 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corner Manuel vinkelløbende ventilsæt hvid
1.301 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.102 kr1.102 krKøb
2Elvvs.dk1.195 kr1.195 krKøb
3CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.253,24 kr1.253,24 krKøb
5BilligVVS DK1.295 kr1.295 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.301 kr1.301 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.192 kr.

Den nuværende pris på 1.102 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kriss Corner Manuel ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.102 kr93 kr (8%)
1. jun. 20261.195 kr93 kr (8%)
30. maj 20261.102 kr93 kr (8%)
27. maj 20261.195 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.199 kr54,24 kr (4%)
24. maj 20261.253,24 kr54,24 kr (5%)
17. maj 20261.199 kr54,24 kr (4%)
16. maj 20261.253,24 kr113,29 kr (10%)
10. maj 20261.139,95 kr59,05 kr (5%)
18. apr. 20261.199 kr96 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret