Gå til hovedindhold

Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet

KrissMøblerEAN: 5704362407006
Pris fra 1.333 krtil 1.759 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 426 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1333 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventilsæt i børstet krom
-10%1.333 kr
Før 1.489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventilsæt i børstet krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Denne løsning anvendes, hvis du ønsker at køre kombineret centralvarme og el-tilslutning. Data: Tilslutning: 1/2" Rosetter: J

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407006
Varenr.: 330885010
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi Ventilsæt vinkel t/Kombidrift, Børstet krom
1.489 kr
Til butik
Kriss Corner Combi Ventilsæt vinkel t/Kombidrift, Børstet krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til kombidriftKriss Corner Combi vinkelløbende ventilsæt der er med manuel regulering og komplet med 1/2" muffe tilslutningrør og rosetter.Passer til alle håndklædetørremodeller fra Kriss der kan monteres til kombineret centra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Indretningen
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407006
Varenr.: 330885010
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventil, børstet krom
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventil, børstet krom billede

Produktinformation

Ventilsæt til Kriss håndklædetørrere Kriss Corner Combi vinkelløbende ventilsæt er med manuel regulering, og er komplet med 1/2" muffe tilslutningrør og rosetter. Sættet passer til alle håndklædetørremodeller fra Kriss der kan monteres til kombineret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407006
Varenr.: 330885010
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet
1.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.333 kr1.333 krKøb
2BilligVVS DK1.489 kr1.489 krKøb
3CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
4Elvvs.dk1.759 kr1.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.316 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.420 kr.

Den nuværende pris på 1.333 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Børstet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.333 kr156 kr (10%)
27. maj 20261.489 kr62 kr (4%)
25. maj 20261.427 kr62 kr (4%)
24. maj 20261.489 kr62 kr (4%)
22. maj 20261.427 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.427 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.427 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.428 kr61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret