Gå til hovedindhold

Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet

KrissMøblerEAN: 5704362407105
Pris fra 1.446 krtil 1.599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.414 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1446 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner vinkelløbende ventilsæt i børstet krom
1.446 kr
Til butik
Kriss Corner vinkelløbende ventilsæt i børstet krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2" Rosetter: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407105
Varenr.: 330883010
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Ventilsæt vinkel, Børstet krom
1.539 kr
Til butik
Kriss Corner Ventilsæt vinkel, Børstet krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerKriss Corner vinkelløbende ventilsæt der er med manuel regulering og komplet med 1/2" tilslutningsrør og rosetter.Passer til alle håndklædetørremodeller fra Kriss der skal monteres på central-/fjernvarmeanlæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Indretningen
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407105
Varenr.: 330883010
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet
1.579 kr
Til butik
Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet billede

Produktinformation

KRISS Corner Manuel, 1/2 vinkelløbende hjørneventilsæt med manuel regulering, børstet.Ventilsættet er inkl. 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et varenummer.Fremløb i højre side. Er vendbar.

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362407105
Varenr.: 54422
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner ventil, børstet
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.446 kr1.446 krKøb
2BilligVVS DK1.539 kr1.539 krKøb
3Elvvs.dk1.579 kr1.579 krKøb
4CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.365 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.462 kr.

Den nuværende pris på 1.446 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kriss Corner ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Børstet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.446 kr14 kr (1%)
26. maj 20261.460 kr36 kr (2%)
25. maj 20261.496 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.499 kr39 kr (3%)
17. maj 20261.460 kr36 kr (2%)
16. maj 20261.496 kr36 kr (2%)
12. maj 20261.460 kr37 kr (2%)
11. maj 20261.497 kr37 kr (3%)
7. maj 20261.460 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.461 kr36 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret