Gå til hovedindhold

Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid

KrissMøblerEAN: 5704362400007
Pris fra 1.399 krtil 1.835 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 436 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.389 kr 25. maj

Sammenlign priser på Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventil, hvid
1.399 kr
Til butik
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventil, hvid billede

Produktinformation

Ventilsæt til Kriss håndklædetørrere Kriss Corner Combi vinkelløbende ventilsæt er med manuel regulering, og er komplet med 1/2" muffe tilslutningrør og rosetter. Sættet passer til alle håndklædetørremodeller fra Kriss der kan monteres til kombineret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
EAN: 5704362400007
Varenr.: 330885020
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventilsæt i hvid
1.699 kr
Til butik
Kriss Corner Combi vinkelløbende ventilsæt i hvid billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Denne løsning anvendes, hvis du ønsker at køre kombineret centralvarme og el-tilslutning. Data: Tilslutning: 1/2" Rosetter: J

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
EAN: 5704362400007
Varenr.: 330885020
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid
1.711 kr
Til butik
Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid billede

Produktinformation

KRISS Corner Combi ventilsæt 1/2 vinkelløbende til kombineret central- og elvarme. Inkl. 1/2 tilslutningsrør og rosetter. Manuel fremløbsventil og returventil med mulighed for flowbegrænsning.Leveres i forkromet, børstet eller hvid (RAL9016)

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362400007
Varenr.: 60383
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Combi Ventilsæt vinkel t/Kombidrift, Hvid
1.835 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb
2LavprisVVS1.699 kr1.699 krKøb
3Elvvs.dk1.711 kr1.711 krKøb
4BilligVVS DK1.835 kr1.835 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.267 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.408 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Kriss Corner Combi ventilsæt. Manuelt, vinkelløbende til kombidrift. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.399 kr200 kr (13%)
27. maj 20261.599 kr210 kr (15%)
25. maj 20261.389 kr210 kr (13%)
24. maj 20261.599 kr210 kr (15%)
22. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.390 kr209 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret