Gå til hovedindhold

Ibp Conex VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe

Ibp ConexSanitetEAN: 5050027091708
Pris fra 33,75 krtil 46 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,65 kr 14. apr.

Sammenlign priser på VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vinkel 3/4-15 mm m/mf kompres
33,75 kr
Til butik
Vinkel 3/4-15 mm m/mf kompres billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5050027091708
Varenr.: 0204205355
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBP CONEX Vinkel 3/4-15 mm kompres med muffe
38 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe
46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb
3Elvvs.dk46 kr46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe

PriceData har fulgt prisen på VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe i 171 dage. Laveste pris i perioden er 32,47 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 33,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 15 mm muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202633,75 kr
1. jun. 202633,04 kr
31. maj 202633,75 kr
20. maj 202633,04 kr
19. maj 202633,75 kr
26. apr. 202633,04 kr
14. apr. 202632,65 kr
13. apr. 202633 kr
2. mar. 202632,65 kr
19. feb. 202632,61 kr1,14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret