Gå til hovedindhold

Tiemme Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34

TiemmeSanitetEAN: 8027830143044
Pris fra 64 krtil 95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 16. maj

Sammenlign priser på Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34
64 kr
Til butik
Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 1400060
EAN: 8027830143044
Varenr.: 3332178
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pex vinkel med muffe, 20 mm x 3/4"
66 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pexvinkel m/muffe 20mmx3/4
70 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pexvinkel M/Muffe 20Mmx3/4
71,1 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pex kompressions vinkel 90, muffe, 20 mm x 3/4"
84 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pex vinkel med muffe, 20 mm x 3/4"
95 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pex vinkel med muffe, 20 mm x 3/4"
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
2LavprisVVS66 kr66 krKøb
3MaintainIt70 kr70 krKøb
4Billigelogvvs.dk71,1 kr71,1 krKøb
5WATTOO.DK84 kr84 krKøb
6BilligVVS DK95 kr95 krKøb
7CompletVVS95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34

PriceData har fulgt prisen på Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Unite vinkel kompression med muffe 20 x 2,0 mm x 34 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202664 kr1,85 kr (3%)
27. maj 202665,85 kr
26. maj 202666 kr
25. maj 202665,85 kr3,85 kr (6%)
21. maj 202662 kr2 kr (3%)
18. maj 202664 kr4 kr (7%)
16. maj 202660 kr5,85 kr (9%)
15. maj 202665,85 kr3,85 kr (6%)
3. maj 202662 kr2 kr (3%)
30. apr. 202664 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret