Gå til hovedindhold

Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

KingstonRAMEAN: 0740617335040
Pris fra 3.805 krtil 4.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.194 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.379 kr 24. maj

Sammenlign priser på Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3805 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
3.805 kr
Til butik
Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 1 x 32GB (Single Channel), SODIMM 262-pin (til bærbar), DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 46, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KCP556SD8-32
EAN: 0740617335040
Varenr.: 3155006
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 ECC SO-DIMM 262-PIN
4.129 kr
Til butik
Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 ECC SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 ECC SO-DIMM 262-PIN Opgrader din bærbare computers ydeevne med Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 ECC SO-DIMM 262-PIN hukommelse. Denne højeffektive RAM-modul tilbyder en imponerende hastighed på 5600MHz og leverer eneståend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617335040
Varenr.: 73910
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar Kingston DDR5 32 GB (1×32 GB) SO-DIMM
-24%4.699 kr
Før 6.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RAM til bærbar Kingston DDR5 32 GB (1×32 GB) SO-DIMM billede

Produktinformation

Fordele ved DDR5 RAM til bærbarGiv din bærbare et tydeligt løft i hastighed og respons med 32 GB DDR5 RAM fra Kingston. Modulet er ideelt til multitasking, studie- og kontorarbejde samt krævende programmer, hvor mere hukommelse giver en glattere oplevelse. Med 262‑pin SO‑DIMM-format passer det i kompatible bærbare og mini‑pc’er.Hvorfor vælge Kingston DDR5 32 GBDette modul leverer u-registreret ydelse til forbrugere og professionelle, der ønsker stabil drift uden ECC. En CAS-latenstid på 46 og drift ved 1,1 V gør det til et moderne valg i kategorien RAM til bærbar.Komponent til: BærbarKapacitet: 32 GBType: DDR5Modullayout: 1 × 32 GBFormfaktor: 262-pin SO-DIMMCAS-latenstid: 46Spænding: 1,1 VBuffered: UnbufferedECC: NejHukommelsesranking: 2...

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Vægt: 0.03g
EAN: 0740617335040
Varenr.: 1929338
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar Kingston DDR5 32 GB (1×32 GB) SO-DIMM
-24%4.719 kr
Før 6.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Memory 32gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.805 kr3.805 krKøb
2Ultrashop4.129 kr4.129 krKøb
3Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
4Vivas DK4.719 kr4.798 krKøb
5Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn i 28 dage. Laveste pris i perioden er 3.379 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 3.756 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.539 kr.

Den nuværende pris på 3.805 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Kingston System Specific Memory SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.805 kr348 kr (10%)
1. jun. 20263.457 kr299 kr (8%)
31. maj 20263.756 kr372 kr (11%)
25. maj 20263.384 kr5 kr (0%)
24. maj 20263.379 kr78 kr (2%)
23. maj 20263.457 kr66 kr (2%)
22. maj 20263.391 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.403 kr113 kr (3%)
19. maj 20263.516 kr39 kr (1%)
17. maj 20263.555 kr45 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret