Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs)

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617334395
Pris fra 3.796 krtil 4.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.203 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.265 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3796 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC
3.796 kr
Til butik
Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KCP556UD8-32
EAN: 0740617334395
Varenr.: 1001022713
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs)
3.868 kr
Til butik
Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 1 x 32GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 46, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KCP556UD8-32
EAN: 0740617334395
Varenr.: 3154932
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC
4.028 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC
4.329 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ddr5 Module 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.796 kr3.796 krKøb
2Proshop DK3.868 kr3.868 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.028 kr4.028 krKøb
4Ultrashop4.329 kr4.329 krKøb
5Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs)

PriceData har fulgt prisen på Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.784 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 5.379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.402 kr.

Den nuværende pris på 3.796 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.796 kr59 kr (2%)
22. maj 20263.737 kr82 kr (2%)
21. maj 20263.819 kr163 kr (4%)
20. maj 20263.982 kr307 kr (8%)
24. apr. 20263.675 kr66 kr (2%)
8. apr. 20263.609 kr266 kr (8%)
4. apr. 20263.343 kr23 kr (1%)
3. apr. 20263.320 kr27 kr (1%)
2. apr. 20263.347 kr1 kr (0%)
1. apr. 20263.348 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret