Gå til hovedindhold

Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs)

KingstonRAMEAN: 0740617334357
Pris fra 1.772 krtil 3.004 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.232 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.698 kr 28. maj

Sammenlign priser på Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1772 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR5 16GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC
1.772 kr
Til butik
Kingston DDR5 16GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KCP556US8-16
EAN: 0740617334357
Varenr.: 1001022715
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DDR5 16GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC
2.179 kr
Til butik
Kingston DDR5 16GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Oplev den imponerende ydeevne med Kingston DDR5 16GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC. Denne avancerede hukommelsesmodul er ideel til både gaming- og arbejdsstationer, der kræver høj hastighed og stabilitet. Med en kapacitet på 16GB og en hastighed på 5600MHz, giver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617334357
Varenr.: 114050
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs)
2.623 kr
Til butik
Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 46, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KCP556US8-16
EAN: 0740617334357
Varenr.: 3154934
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ddr5 Module 16gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm
3.004 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.772 kr1.772 krKøb
2Ultrashop2.179 kr2.179 krKøb
3Proshop DK2.623 kr2.623 krKøb
4Dustin DK3.004 kr3.090,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs)

PriceData har fulgt prisen på Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) i 28 dage. Laveste pris i perioden er 1.698 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.767 kr.

Den nuværende pris på 1.772 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Kingston System Specific Memory DDR5-5600 Ikke bufferet/Ikke ECC (non-ECC) - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.772 kr53 kr (3%)
30. maj 20261.719 kr21 kr (1%)
28. maj 20261.698 kr91 kr (5%)
22. maj 20261.789 kr70 kr (4%)
5. maj 20261.859 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret