Gå til hovedindhold

Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617330267
Pris fra 875 krtil 978 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 848 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 875 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå
875 kr
Til butik
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Vault Privacy 50C - USB flashdrive - krypteret - 32 GB - USB-C 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKVP50C/32GB
EAN: 0740617330267
Varenr.: 1000957273
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Vault Privacy 50c 32gb Usb-c Sort, Blå
949 kr
Til butik
Kingston Ironkey Vault Privacy 50c 32gb Usb-c Sort, Blå billede

Produktinformation

FIPS 197-certificeret AES-256-hardwarekryptering sikrer følsomme filer USB-C med USB 3.2 Gen 1 giver op til 250 MB/s læsning, 180 MB/s skrivning PIN-sikret adgang, bruger-/adminroller og beskyttelse mod brute force begrænser brud Skrivebeskyttelseskontakt og skrivebeskyttet tilstand forhindrer uautoriserede ændringer IPX8-vandtæt ned til 1,2 m, kompakt hættedesign med nøglering for nem transport...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Krypterede USB-sticks
Artikel nr.: IKVP50C/32GB
EAN: 0740617330267
Varenr.: 5020051034
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey Vault Privacy 50 (USB-C 3.2) - 32GB - USB Stick
957 kr
Til butik
Kingston IronKey Vault Privacy 50 (USB-C 3.2) - 32GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 32 GB, USB 3.1 Gen 1 USB-C tilslutning, overførselshastighed op til 250MB/s (læs) / op til 180MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), beskyttende hætte, farve: blå - Kingston IronKey Vault Privacy 50-serien er premium USB Type-A- og USB Type-C-drev, der leverer sikkerhed i enterprise-klassen med FIPS 197-certificeret AES 256-bit hardwarekryptering i XTS-tilstand, inklusive beskyttelse mod BadUSB via digitalt signeret firmware og mod brute force-adgangskodeangreb. VP50 er penetrationstestet (pen-testet) for sikkerhed i enterprise-klassen. Da den tilbyder krypteret lagring under brugerens fysiske kontrol, er VP50-serien overlegen i forhold til at bruge internettet og cloud-tjenester til at beskytte data. FIPS 197-certificeret med XTS-AES 256-bit kryptering Beskyttelse mod brute force- og BadUSB-angreb Pen-testet for sikkerhed i enterprise-klassen Mulighed for flere adgangskoder med kompleks/ny adgangssætnings-tilstand Dobbelt skrivebeskyttelsesindstillinger (Read-Only) Lokal administration af drev til små og mellemstore virksomheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKVP50C/32GB
EAN: 0740617330267
Varenr.: 3273205
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 32GB USB-C IronKey Vault Privacy 50C AES-256 Encrypted
978 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK875 kr875 krKøb
2Dustin DK949 kr1.035,25 krKøb
3Proshop DK957 kr996 krKøb
4Teknikproffset DK978 kr1.027 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå

PriceData har fulgt prisen på Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå i 139 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 860 kr.

Den nuværende pris på 875 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026875 kr2 kr (0%)
22. maj 2026877 kr2 kr (0%)
20. maj 2026875 kr74 kr (8%)
9. maj 2026949 kr80 kr (9%)
20. apr. 2026869 kr4 kr (0%)
19. apr. 2026865 kr4 kr (0%)
9. apr. 2026869 kr3 kr (0%)
8. apr. 2026866 kr8 kr (1%)
6. apr. 2026858 kr10 kr (1%)
3. apr. 2026848 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret