Gå til hovedindhold

Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617329131
Pris fra 975 krtil 1.113 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 960 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 975 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå
975 kr
Til butik
Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series - USB flashdrive - krypteret - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKVP50/128GB
EAN: 0740617329131
Varenr.: 1000644760
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Vault Privacy 50 128gb Usb-a Sort, Blå
999 kr
Til butik
Kingston Ironkey Vault Privacy 50 128gb Usb-a Sort, Blå billede

Produktinformation

FIPS 197 Certificeret med XTS-AES 256-bit kryptering Brute Force og BadUSB Attack Protection Mulighed for flere adgangskoder med komplekse koder/sætningskoder Ny adgangskodesætning Dobbelt skrivebeskyttet indstilling Lokal administration af enheder til små og mellemstore virksomheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Krypterede USB-sticks
Artikel nr.: IKVP50/128GB
EAN: 0740617329131
Varenr.: 5011297471
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey Vault Privacy 50 (USB-A 3.2) - 128GB - USB Stick
1.070 kr
Til butik
Kingston IronKey Vault Privacy 50 (USB-A 3.2) - 128GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 128 GB, USB 3.1 Gen 1 USB-A tilslutning, overførselshastighed op til 250MB/s (læs) / op til 180MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), beskyttende hætte, farve: blå - Kingston IronKey Vault Privacy 50 series are premium USB Type-A and USB Type-C drives that provide enterprise-grade security with FIPS 197 certified AES 256-bit hardware-encryption in XTS mode, including safeguards against BadUSB with digitally-signed firmware and against brute force password attacks. VP50 has been penetration tested (pen tested) for enterprise-grade security. Because it provides encrypted storage under the user's physical control, the VP50 series is superior to using the internet and cloud services to safeguard data. FIPS 197 Certified with XTS-AES 256-bit Encryption Brute Force and BadUSB Attack Protection Pen tested for enterprise-grade security Multi-password option with Complex/new Passphrase modes Dual Read-Only (Write-Protect) Settings Locally Manage Drives for Small and Medium Businesses...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKVP50/128GB
EAN: 0740617329131
Varenr.: 3081288
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 128GB IKVP50 256bit Encryption
-18%1.113 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK975 kr975 krKøb
2Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
3Proshop DK1.070 kr1.070 krKøb
4Teknikproffset DK1.113 kr1.162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå

PriceData har fulgt prisen på Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå i 186 dage. Laveste pris i perioden er 707 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 860 kr.

Den nuværende pris på 975 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026975 kr1 kr (0%)
23. maj 2026974 kr1 kr (0%)
22. maj 2026975 kr2 kr (0%)
20. maj 2026973 kr1 kr (0%)
17. maj 2026974 kr7 kr (1%)
15. maj 2026967 kr2 kr (0%)
14. maj 2026965 kr3 kr (0%)
13. maj 2026962 kr1 kr (0%)
8. maj 2026963 kr6 kr (1%)
7. maj 2026969 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret