Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

Kingston TechnologyEAN: 0740617343335
Pris fra 1.702 krtil 2.190 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 488 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.699 kr 25. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1702 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 16GB 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
1.702 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 16GB 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF560C30BWE-16
EAN: 0740617343335
Varenr.: 1002156677
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid
1.837 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 16GB 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
2.089 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 16GB 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 16GB 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN Opgrader din computer med Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM, en kraftfuld 16GB hukommelsesmodul, der leverer exceptionel ydeevne med en imponerende hastighed på 6000MHz. Dette DIMM 288-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617343335
Varenr.: 120654
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 16GB - CL30 - Single Channel (1 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Hvid
2.190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.702 kr1.702 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.837 kr1.837 krKøb
3Ultrashop2.089 kr2.089 krKøb
4Proshop DK2.190 kr2.190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.424 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 3.545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.172 kr.

Den nuværende pris på 1.702 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.702 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.699 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.702 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.699 kr3 kr (0%)
26. apr. 20261.702 kr36 kr (2%)
19. apr. 20261.738 kr35 kr (2%)
11. apr. 20261.773 kr173 kr (9%)
10. apr. 20261.946 kr98 kr (5%)
5. apr. 20261.848 kr296 kr (14%)
31. mar. 20262.144 kr75 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret