Gå til hovedindhold

Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8"

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896583639
Pris fra 689 krtil 1.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 612 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 689 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro Elite Notebook privacy-filter
689 kr
Til butik
Kensington MagPro Elite Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

Kensington MagPro Elite - Notebook privacy-filter - 2-vejs - aftagelig - magnetisk - 13.8" - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K58363WW
EAN: 0085896583639
Varenr.: 1003432057
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MagPro™ Elite magnetisk Privacy-skærmfilter til Surface-laptop 13,8
695 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 13,8" Surface Laptop MagPro™ Elite magnetisk skrærmfilter
695 kr
Til butik
Kensington 13,8" Surface Laptop MagPro™ Elite magnetisk skrærmfilter billede

Produktinformation

MagPro™ Elite magnetiske Privacy-skærmfilter, der er designet eksklusivt til Surface-laptop 13.8" og 15", monteres problemfrit og nemt til din Surface Laptops magnetiske ramme og hjælper dig med at beskytte dine personlige oplysninger, enkelt og nemt. Den reversible skærm tilbyder en mat overflade - fantastisk til brug med berøringsskærm - og en blank overflade for en klarere visning. Filteret beskytter privatlivet ved at begrænse synsvinklen til ±30°, reducerer skadelig blåt lys med op til 52% og mindsker genskin for forbedret klarhed. Et rengøringsklud og en beskyttende holder medfølger for at holde filteret ridsefrit, når det ikke er i brug. Touch- og Surface Pen-aktiveret, du kan bruge din Surface-laptop på samme måde som uden et privacy-skærmfilter. Inkluderer 2 års begrænset garanti. Udviklet i samarbejde med Microsoft for exceptionel form, tilpasning og funktion. Sættes nemt og bekvemt på din Surface-laptops magnetiske ramme. Undgår brug af potentielt skadelige klæbemidler og eliminerer enhver opsætningsproces. Reversibel - den ene side har en mat overflade for at reducere refleksioner, genskin og fingeraftryk. Den anden side er skinnende og giver en mere klar visning på skærmen. Begrænset visningsvinkel indsnævrer synsfeltet til ±30°, så du kan holde oplysningerne på din skærm fortrolige og mindske risikoen for en visuel datakrænkelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58363WW
EAN: 0085896583639
Varenr.: 3395014
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington K:prvflt Mg Pro Srfpro 13 3:2
869 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8"
1.179 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8"
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK689 kr689 krKøb
2CS MEGASTORE DK695 kr734 krKøb
3Proshop DK695 kr734 krKøb
4Dustin DK869 kr955,25 krKøb
5Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
6Vivas DK1.199 kr1.278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8"

PriceData har fulgt prisen på Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8" i 171 dage. Laveste pris i perioden er 572 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 780 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 641 kr.

Den nuværende pris på 689 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Kensington MagPro Elite magnetisk privacyskærm til Surface Laptop 13,8" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026689 kr6 kr (1%)
28. maj 2026695 kr2 kr (0%)
14. maj 2026697 kr21 kr (3%)
13. maj 2026676 kr7 kr (1%)
8. maj 2026669 kr56 kr (9%)
26. apr. 2026613 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026612 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026613 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026612 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026613 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret