Gå til hovedindhold

Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896583561
Pris fra 899 krtil 2.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.120 kr (55% besparelse)

Sammenlign priser på Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 23,8" (16: 9) MagPro ™ magnetisk skærmfilter til monitors
899 kr
Til butik
Kensington 23,8" (16: 9) MagPro ™ magnetisk skærmfilter til monitors billede

Produktinformation

Privatliv begynder på skærmen Patenteret design inkluderer en slank magnetstrimmel, der muliggør hurtig og nem fastgørelse og fjernelse af skærmfilter Giver mulighed for uhindret visning, hvilket gør den til en fremragende løsning til tynde rammer eller kant-til-kant-skærme. Begrænset synsvinkel indsnævrer synsfeltet til +/- 30 grader, hvilket hjælper med at holde oplysningerne på din skærm private. Reducerer chancerne for et visuelt databrud på kontoret eller offentligt.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58356WW
EAN: 0085896583561
Varenr.: 2873325
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip
1.362 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington MagPro Magnetic Privacy 23.8"
1.369 kr
Til butik
Kensington MagPro Magnetic Privacy 23.8" billede

Produktinformation

Kensington MagPro Magnetic Privacy 238 (Varenummer: K58356WW) er det ideelle valg for alle, der ønsker at beskytte deres private informationer på skærmen mod nysgerrige øjne. Denne magnetiske privatlivsfilter er designet til at passe perfekt til 23,8-tomm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Forside
EAN: 0085896583561
Varenr.: 20088
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kensington MagPro skærmfilter
1.399,93 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Magpro Magnetisk Privacy-filter 23,8 tommer 16:9 16:9
1.869 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington MagPro magnetisk privatskærm til monitor 23,8" (16:9)
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington MagPro magnetisk privatskærm til monitor 23,8" (16:9)
2.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2CompuMail DK1.362 kr1.362 krKøb
3Ultrashop1.369 kr1.369 krKøb
4RedOffice Konpap1.399,93 kr1.399,93 krKøb
5Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb
6Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
7Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip

PriceData har fulgt prisen på Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip i 135 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 1.215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.134 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Kensington MagPro 23.8" (16:9) Monitor Privacy Screen with Magnetic Strip de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. feb. 2026899 kr310 kr (26%)
17. feb. 20261.209 kr3 kr (0%)
10. feb. 20261.212 kr1 kr (0%)
5. feb. 20261.211 kr4 kr (0%)
2. feb. 20261.215 kr2 kr (0%)
30. jan. 20261.213 kr2 kr (0%)
29. jan. 20261.215 kr316 kr (35%)
20. jan. 2026899 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret