Gå til hovedindhold

Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896507284
Pris fra 675 krtil 695 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 563 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 675 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter
675 kr
Til butik
Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" - Notebook privacy-filter - aftagelig - magnetisk - 13.5" - for Microsoft Surface Laptop 2 (13.5 tommer), Laptop 3 (13.5 tommer)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K50728WW
EAN: 0085896507284
Varenr.: 998369161
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Magnetisk Skærm Filter Surface Lptp 13.5 tommer 3:2
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Magnetisk Skærm Filter Surface Lptp 13.5 tommer 3:2 billede

Produktinformation

Magnetisk rammeløst privatlivsfilter klikkes på for nem montering og afmontering Indsnævrer betragtningsvinklen for at beskytte følsomme skærmdata mod indkig fra siden Reducerer blåt lys med op til 22 % for at hjælpe med at mindske øjentræthed ved langvarig brug Berøringskompatibel, fingeraftryksafvisende overflade holder skærmen renere Passer 3:2, 13,5 in Surface Laptop‑modeller for en præcis pasform fra kant til kant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Filtre
Artikel nr.: K50728WW
EAN: 0085896507284
Varenr.: 5011334397
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 13.5" Surface Laptop MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter
695 kr
Til butik
Kensington 13.5" Surface Laptop MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter billede

Produktinformation

MagPro ™ Elite Magnetisk skærm filter til Surface Laptop 13,5 "er udelukkende designet til Surface og fastgøres problemfrit og let til Surface Laptop's magnetiske ramme, hvilket hjælper med at beskytte dit privatliv uden besvær. Vendbar skærm giver en mat finish, fantastisk til brug på berøringsskærm og en blank finish for en klarere visning Designet eksklusivt til Surface. Vi samarbejdede med Microsoft for at sikre, at skærm filteret fungerer perfekt med din 13,5 "Surface Laptop. Problemfri magnetisk integration Fastgøres nemt til Surface Laptop's magnetiske ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K50728WW
EAN: 0085896507284
Varenr.: 2958514

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK675 kr675 krKøb
2Dustin DK681 kr767,25 krKøb
3Proshop DK695 kr734 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter

PriceData har fulgt prisen på Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter i 179 dage. Laveste pris i perioden er 557 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 681 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 675 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 2/3 13.5" Notebook privacy-filter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026675 kr65 kr (11%)
1. jun. 2026610 kr1 kr (0%)
30. maj 2026609 kr39 kr (7%)
19. maj 2026570 kr4 kr (1%)
18. maj 2026566 kr2 kr (0%)
16. maj 2026564 kr2 kr (0%)
15. maj 2026566 kr1 kr (0%)
14. maj 2026565 kr1 kr (0%)
13. maj 2026566 kr1 kr (0%)
8. maj 2026567 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret