Gå til hovedindhold

Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2)

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896583646
Pris fra 775 krtil 1.439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 664 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 688 kr 10. maj

Sammenlign priser på Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 775 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Surface-laptop 15" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter
-3%775 kr
Før 803 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Surface-laptop 15" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter billede

Produktinformation

Hold dine data private, overalt. Udviklet i samarbejde med Microsoft for exceptionel form, tilpasning og funktion. Sættes nemt og bekvemt på din Surface-laptops magnetiske ramme. Undgår brug af potentielt skadelige klæbemidler og eliminerer enhver opsætningsproces. Reversibel - den ene side har en mat overflade for at reducere refleksioner, genskin og fingeraftryk. Den anden side er skinnende og giver en mere klar visning på skærmen. Begrænset visningsvinkel indsnævrer synsfeltet til ±30°, så du kan holde oplysningerne på din skærm fortrolige og mindske risikoen for en visuel datakrænkelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58364WW
EAN: 0085896583646
Varenr.: 3390548
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro Elite Notebook privacy-filter
953 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Magpro Elite Magnetic Privacy Screen For Surface Laptop 15 tommer 3:2
-0%1.181 kr
Før 1.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Magpro Elite Magnetic Privacy Screen For Surface Laptop 15 tommer 3:2 billede

Produktinformation

Magnetisk pasform fastgøres til Surface Laptop 15 for hurtig installation uden værktøj Vendbar mat side til touch og pen, blank side til klarere visning Begrænser indsyn fra siden til ±30°, beskytter skærminformation på offentlige steder Reducerer blåt lys med op til 52 %, mindsker øjenbelastning under lange sessioner Rammeløst, ridsefast filter er let at fjerne, inkluderer klud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Filtre
Artikel nr.: K58364WW
EAN: 0085896583646
Varenr.: 5020074803
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2)
-1%1.419 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2)
-1%1.439 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK775 kr814 krKøb
2CompuMail DK953 kr953 krKøb
3Dustin DK1.181 kr1.267,25 krKøb
4Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
5Vivas DK1.439 kr1.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2)

PriceData har fulgt prisen på Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 688 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 952 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 751 kr.

Den nuværende pris på 775 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Skærmfilter til bærbar - Kensington MagPro Elite, magnetisk, 15" Surface Laptop (3:2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026775 kr4 kr (1%)
29. maj 2026779 kr4 kr (1%)
28. maj 2026783 kr80 kr (11%)
25. maj 2026703 kr88 kr (11%)
23. maj 2026791 kr88 kr (13%)
22. maj 2026703 kr88 kr (11%)
19. maj 2026791 kr32 kr (4%)
15. maj 2026759 kr71 kr (10%)
10. maj 2026688 kr95 kr (12%)
9. maj 2026783 kr95 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret