Gå til hovedindhold

Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter

KensingtonComputerkomponenterEAN: 0085896583622
Pris fra 695 krtil 1.439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 744 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 614 kr 22. maj

Sammenlign priser på Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 695 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Surface Laptop 3 15" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter
695 kr
Til butik
Kensington Surface Laptop 3 15" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter billede

Produktinformation

MagPro ™ Elite magnetisk skærmfilter til Surface Laptop 3 15" er udelukkende designet til Surface og fastgøres problemfrit og let til Surface Laptop's magnetiske ramme, hvilket hjælper med at beskytte dit privatliv uden rod eller besvær. Vendbart filter giver en mat finish, fantastisk til brug på touchskærme; og en blank finish for en klarere visning. Beskytter privatlivets fred ved at begrænse synsvinklen til +/- 30 grader. Designet udelukkende til Surface i samarbejde med Microsoft, så du kan være sikker på, at skærmfilteret fungerer perfekt med din 15" Surface Laptop 3. Fastgøres nemt til Surface Laptop's magnetiske ramme. Undgår at anvende potentielt skadelige klæbemidler og eliminerer enhver installationsproces. Vendbar - den ene side har en mat finish for at reducere blænding og fingeraftryk. Den anden side er blank og giver et tydeligere billede af skærmen.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58362WW
EAN: 0085896583622
Varenr.: 3152772
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter
992 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Magpro Elite Privacy 15 tommer 3:2
1.119 kr
Til butik
Kensington Magpro Elite Privacy 15 tommer 3:2 billede

Produktinformation

Magnetisk, rammeløs pasform monteres pænt på 15" Surface‑laptops Vendbar, mat side til touch og Surface Pen, blank side til klarere visning Begrænser betragtningsvinklen til +/-30°, beskytter skærmens privatliv Reducerer blåt lys med op til 22%, mindsker genskin og forbedrer skarpheden Inkluderer rengøringsklud og holder, modstår fingeraftryk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Filtre
Artikel nr.: K58362WW
EAN: 0085896583622
Varenr.: 5011334398
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter privatliv - Kensington MagPro Elite magnetisk til Surface Laptop 15"
-1%1.419 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter privatliv - Kensington MagPro Elite magnetisk til Surface Laptop 15"
-1%1.439 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK695 kr734 krKøb
2CompuMail DK992 kr992 krKøb
3Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb
4Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
5Vivas DK1.439 kr1.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter

PriceData har fulgt prisen på Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 614 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 801 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 714 kr.

Den nuværende pris på 695 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen for Surface Laptop 3 Notebook privacy-filter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026695 kr15 kr (2%)
27. maj 2026710 kr96 kr (16%)
22. maj 2026614 kr3 kr (0%)
21. maj 2026617 kr3 kr (0%)
20. maj 2026620 kr3 kr (0%)
19. maj 2026623 kr3 kr (0%)
18. maj 2026626 kr3 kr (0%)
17. maj 2026629 kr3 kr (0%)
16. maj 2026632 kr3 kr (0%)
15. maj 2026635 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret