Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml)

Pris fra 120 krtil 280 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 11. maj

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Fleur De Murier Edp 50ml
-68%120 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Fleur De Murier Edp 50ml billede

Produktinformation

Upptäck Fleur de Mûrier, en Eau de Parfum av KARL LAGERFELD. Denna feminina doft lockar med fruktiga toppnoter och förföriska blommor i hjärtat som ligger ovanpå en varm, sensuell bas av sandelträ och mysk. Blommig, feminin, fascinerande. Toppnoter: röda vinbär, hallonblad Hjärtnoter: mullbärsblomma, violblad Basnoter: sandelträ, mysk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 3386460101868
Varenr.: A11130
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Matieres Fleur de Mürier EDP 50 m
159 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Matieres Fleur de Mürier EDP 50 m billede

Produktinformation

Fleur de Mûrier genfortolker feminitet og hylder kvindens mange facetter med en ny, ren duft, der tager udgangspunkt i solbærblomstens sødme og friskhed i duftens hjerte. Ribs og hindbærblade i toppen og sandeltræ, samt moskus i bunden, forener og fuldender duften til den kræsne kvinde.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 18105502010
EAN: 3386460101868
Varenr.: 3224680
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Fleur De Murier - 50 ml - Edp
-49%184,95 kr
Før 365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld - Matieres Fleur De Mürier Edp 50 Ml
199,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Fleur de Mürier Eau de Parfum - 50 ml
250 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Fleur De Murier EDP 50 ml
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Fleur De Mûrier Eau de Parfum 50 ml
270 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml)
-20%280 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK120 kr169 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3BilligParfume.dk184,95 kr184,95 krKøb
4Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
5NordicFeel DK250 kr250 krKøb
6NiceHair.dk270 kr270 krKøb
7Lyko DK270 kr270 krKøb
8Made4men Danmark280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml)

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Mürier EDP (50 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026120 kr1 kr (1%)
28. maj 2026121 kr1 kr (1%)
22. maj 2026120 kr3 kr (3%)
20. maj 2026117 kr5 kr (4%)
11. maj 2026112 kr4 kr (3%)
16. mar. 2026116 kr5 kr (4%)
12. mar. 2026121 kr2 kr (2%)
4. feb. 2026123 kr2 kr (2%)
27. jan. 2026121 kr2 kr (2%)
26. jan. 2026123 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret