Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml)

Pris fra 124 krtil 263 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 14. maj

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois De Vétiver Eau De Toilette 50 ml
124 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Bois De Vétiver Eau De Toilette 50 ml billede

Produktinformation

Les Parfums Matières er en kollektion af essentielle dufte med fokus på minimalistisk elegance. Duftene er enkle og smukke med rene noter i et moderne grafisk design. De er et udtryk for Karl Lagerfelds passion for tekstiler og rå materialer og hans fantastiske evne til at være nyskabende og lege med materialerne og formerne og omdanne mode til dufte. Bois de Vétiver er en maskulin duft af Vétiver, der både er powerfuld og diskret på samme tid med tilstødende noter af blodappelsin, mint, geranium, ambrox og patchouli.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460087285
EAN: 3386460087285
Varenr.: 3062803
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Edt 50ml
-54%160 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Edt 50ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Bois de vétiver är en träig och fräsch vetiver. En hyllning till Vetiver och dess kontraster. Både kraftfull och subtil, varm och kall, förkroppsligas den ultimata maskulina doften. Toppnoter: Blodapelsin, Myntablad Hjärtnoter: Geranium, Ambrox Basnoter: Vetiver, Patchouli, Mysk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 3386460087285
Varenr.: A11125
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Bois De Vetiver - 50 ml - Edt
-49%178,95 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Eau De Toilette 50 ml
199 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml)
-20%260 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Men EDT 50 ml
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Bois de Vétiver Eau de Toilette 50 ml
263 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK124 kr163 krKøb
2Teknikproffset DK160 kr209 krKøb
3BilligParfume.dk178,95 kr178,95 krKøb
4EauDeParfum.dk199 kr199 krKøb
5Made4men Danmark260 kr260 krKøb
6NiceHair.dk262,5 kr262,5 krKøb
7Lyko DK263 kr263 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml)

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 178,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Karl Lagerfeld Parfums Matieres Bois de Vétiver EDT (50 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026124 kr32 kr (21%)
24. maj 2026156 kr1 kr (1%)
22. maj 2026157 kr8 kr (5%)
20. maj 2026149 kr28 kr (23%)
14. maj 2026121 kr57,95 kr (32%)
9. maj 2026178,95 kr18,95 kr (12%)
5. maj 2026160 kr39 kr (32%)
30. apr. 2026121 kr57,95 kr (32%)
22. apr. 2026178,95 kr57,95 kr (48%)
3. feb. 2026121 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret