Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml

Pris fra 178,95 krtil 350 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 171,05 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Bois De Cypres - 50 ml - Edt
-47%178,95 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld - Bois De Cypres - 50 ml - Edt billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Bois De Cyres Eau de Toilette 50 ml (EDT)

Produktspecifikationer

Kategori: Mænd - Herredufte
Størrelse: 50 ml (1,7 oz)
EAN: 3386460133876
Varenr.: 3386460133876
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Matières Bois De Cyprès EDT 50 ml
234 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Matières Bois De Cyprès EDT 50 ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Matières Bois De Cyprès EDT er ikke bare en parfume - det er en oplevelse af ren maskulinitet og forførende skønhed. Denne duft skaber en magisk forbindelse mellem mode og duft, og den fortsætter med at fortrylle med sin unikke kombination af noter. Denne duft er mere end bare en flakon - den er et kunstværk. Den smukke og transparente grønne flakon har et rent og stilfuldt design, farvet kun af et enkelt grønt indlæg. Æsken er i et elegant sort design, i en læderlignende tekstur, der prydes af et grønt bånd, der fremhæver hovedingrediensen i parfumen.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 18108003002
EAN: 3386460133876
Varenr.: 3224653
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois De Cyprès Eau De Toilette 50 ml
-5%241 kr
Før 254 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette - 50 ml
250 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Matieres Bois De Cypres EDT 50 ml
-28%253,13 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Matières Bois De Cyprès EDT 50 ml
271 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk178,95 kr178,95 krKøb
2Proshop DK234 kr273 krKøb
3Cocopanda DK241 kr241 krKøb
4NordicFeel DK250 kr250 krKøb
5NiceHair.dk253,13 kr253,13 krKøb
6Teknikproffset DK271 kr320 krKøb
7Lyko DK350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 178,95 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 262,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 178,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois de Cypres Eau de Toilette 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026178,95 kr55,05 kr (24%)
23. maj 2026234 kr55,05 kr (31%)
20. apr. 2026178,95 kr24,72 kr (12%)
19. apr. 2026203,67 kr24,72 kr (14%)
16. apr. 2026178,95 kr
16. feb. 2026179 kr
8. feb. 2026178,95 kr7,57 kr (4%)
7. feb. 2026186,52 kr7,57 kr (4%)
5. feb. 2026178,95 kr70,05 kr (28%)
4. feb. 2026249 kr70,05 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret