Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml

Pris fra 198,95 krtil 360 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 161,05 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 7. maj

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Bois De Vetiver - 100 ml - Edt
-59%198,95 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld - Bois De Vetiver - 100 ml - Edt billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Eau de Toilette 100 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Mænd - Herredufte
Farve: Blå (Blue)
Størrelse: 100 ml
EAN: 3386460087261
Varenr.: 3386460087261
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Bois Vetiver - 100 ml
206 kr
Til butik
Karl Lagerfeld - Bois Vetiver - 100 ml billede

Produktinformation

Eau de Toilette, 100 ml, Mænd Lækker og maskulin duft fra den ikoniske Karl Lagerfeld. Topnoter af blodappelsin, mint og pink grape. Hjertenoter af vetiver, geranium og rose. Bundnoter af musk og patchouli.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460087261
EAN: 3386460087261
Varenr.: 2956634
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Edt 100ml
-46%239 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Edt 100ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Bois de vétiver är en träig och fräsch vetiver. En hyllning till Vetiver och dess kontraster. Både kraftfull och subtil, varm och kall, förkroppsligas den ultimata maskulina doften. Toppnoter: Blodapelsin, Myntablad Hjärtnoter: Geranium, Ambrox Basnoter: Vetiver, Patchouli, Mysk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 3386460087261
Varenr.: A11124
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Eau De Toilette 100 ml
249 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Herreparfume - Bois De Vetiver Edt 100 Ml
249,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml
344 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Men EDT 100 ml
-25%360 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Bois de Vétiver Eau de Toilette 100 ml
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
2Proshop DK206 kr245 krKøb
3Teknikproffset DK239 kr288 krKøb
4EauDeParfum.dk249 kr249 krKøb
5Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
6NordicFeel DK344 kr344 krKøb
7NiceHair.dk360 kr360 krKøb
8Lyko DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 198,95 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Karl Lagerfeld Matiers Bois De Vétiver Eau de Toilette - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026198,95 kr7,05 kr (3%)
23. maj 2026206 kr40 kr (24%)
14. maj 2026166 kr2 kr (1%)
12. maj 2026164 kr9 kr (6%)
7. maj 2026155 kr9 kr (5%)
15. apr. 2026164 kr9 kr (6%)
30. mar. 2026155 kr9 kr (5%)
25. mar. 2026164 kr34,95 kr (18%)
24. mar. 2026198,95 kr26,95 kr (16%)
22. mar. 2026172 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret