Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 113 krtil 350 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau De Parfum 50 ml (woman)
113 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau De Parfum 50 ml (woman) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 80483
EAN: 3386460087278
Varenr.: 5544175
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau De Parfum 50 ml
116 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau De Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Den nye duo fra Karl Lagerfeld hedder Les Parfums Matières, hvilket betyder duftmaterialer. Men mener, at ingredienserne i duft er lige så vigtige som valget af materialer i modeverdenen. Dameduften Fleur De Pecher betyder ferskenblomst. Duften er blomsteragtig og frugtig, og hovedingrediensen fersken minder om den dejlige, bløde følelse af stoffet fløjl. En delikat og frugtig oplevelse. Duftnoter: Topnote - yuzu, æble-pære Hjertenote - fersken, jasmin Bundnote - bomuldsmoskus, blond woods...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460087278
EAN: 3386460087278
Varenr.: 3144853
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Fleur De Pecher Edp 50ml
-56%153 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Fleur De Pecher Edp 50ml billede

Produktinformation

leur De Pêcher är en blomstrande parfym från Karl Lagerfeld. Det är en elegant och sensuell doft som ger ett modernt, moget intryck. I dofthjärtat döljer sig en unik doftkombination av jasminthe och persikoblomma som ger en dov, pudrig karaktär. Den svala doften från Karl Lagerfeld ger dig en boost av självkänsla och en unik doftaura. Toppnoter: Päron och Yuzu Hjärtnoter: Persikoblomma och Jasminthe Basnoter: Mysk och Trä.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 3386460087278
Varenr.: A11131
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lagerfeld Dameparfume - Fleur De Pechêr Edp 50 Ml
-11%159,95 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Fleur De Pecher - 50 ml - Edp
-50%178,95 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml
250 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Fleur De Pecher Women EDP 50 ml
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Fleur De Pêacher Eau de Parfum 50 ml
270 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Pêcher EDP (50 ml)
-20%280 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Parfums Matieres Fleur de Pecher EDP, 50 ml.
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
2Proshop DK116 kr155 krKøb
3Teknikproffset DK153 kr202 krKøb
4Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
5BilligParfume.dk178,95 kr178,95 krKøb
6NordicFeel DK250 kr250 krKøb
7NiceHair.dk270 kr270 krKøb
8Lyko DK270 kr270 krKøb
9Made4men Danmark280 kr280 krKøb
10Brandshop350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Karl Lagerfeld Matiers Fleur De Pêcher Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026113 kr1 kr (1%)
28. maj 2026114 kr1 kr (1%)
25. maj 2026115 kr1 kr (1%)
21. maj 2026116 kr1 kr (1%)
20. maj 2026117 kr1 kr (1%)
19. maj 2026118 kr2 kr (2%)
27. apr. 2026116 kr5 kr (4%)
23. mar. 2026121 kr4 kr (3%)
12. mar. 2026125 kr9 kr (8%)
23. dec. 2025116 kr9 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret