Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml

Pris fra 156 krtil 480 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 324 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 13. maj

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu For Men EDT
156 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu For Men EDT billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Bois De Yuzu For Men EDT 100 ml Hovedingrediensen i denne duft er Yuzu som stammer fra et Yuzu-træ, som giver sin helt egen kant. Derudover er der tilført ingefær og mandarin, samt mos som tilsammen gør denne duft intens, forførende og elegant.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460101837
EAN: 3386460101837
Varenr.: 3005148
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Edt 100ml
-67%173 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Edt 100ml billede

Produktinformation

Upptäck Bois de Yuzu, en Eau de Toilette av KARL LAGERFELD. Denna maskulina doft fängslar med citrus toppnoter som ligger ovanpå ett varmt trähjärta av Yuzu-trä och salvia. Den grundande basen av ormbunke och mossa avrundar denna doft. Naturlig, maskulin, fascinerande. Toppnoter: fryst ingefära, mandarin Hjärtnoter: Yuzu trä, salvia Basnoter: papyrus, ekmossa.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 3386460101837
Varenr.: A11126
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Bois De Yuzu - 100 ml - Edt
-59%198,95 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lagerfeld Herreparfume - Bois De Yuzu Edt 100 Ml
239,95 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau De Toilette 100 ml
249 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Karl lagerfeld eau de toilette bois de yuzu 100ml
279 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette - 100 ml
344 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml
480 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
3BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
4Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
5EauDeParfum.dk249 kr249 krKøb
6Hobbix279 kr279 krKøb
7NordicFeel DK344 kr344 krKøb
8Lyko DK480 kr480 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Karl Lagerfeld Bois De Yuzu Eau de Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026156 kr1 kr (1%)
13. maj 2026155 kr1 kr (1%)
12. maj 2026156 kr9 kr (5%)
9. maj 2026165 kr8 kr (5%)
30. apr. 2026157 kr6 kr (4%)
28. apr. 2026163 kr10 kr (6%)
14. apr. 2026173 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026171 kr8 kr (5%)
28. mar. 2026163 kr24 kr (13%)
18. mar. 2026187 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret