Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m

Pris fra 250 krtil 350 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 116 kr 13. maj

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette - 50 ml
250 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette - 50 ml billede

Produktinformation

En duft som gør indtrykBois d'Ambre Eau de Toilette leverer en maskulin duft med karakter. Kombinationen af bergamot, salvie og rav skaber en sammensætning, der fungerer både til hverdagen og når det gælder. For manden, der vil have en signatur-duft uden at tænke over det.Duften er bygget op omkring trænoter og rav, som giver en varm base der holder på huden. Muskatellsalvie og geranium tilføjer friskhed i toppen, mens tonkabønne og rav i hjertet sørger for dybde. Resultatet er en duft, der sidder fast uden at være for kraftig.Maskulin duft med træ- og ravnoterHolder længe på hudenPasser til daglig brug og særlige anledningerEau de Toilette i 50 mlEnkel at anvendeAnvendelseSpray på pulspunkter som håndled og hals. Brug efter behov.En pålidelig herrdoft, der leverer det, den lover. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Herreparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 100352
EAN: 3386460124874
Varenr.: 100352
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Bois D'Ambre EDT 50 ml
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Bois D'Ambre EDT 50 ml billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Bois d'Ambre EDT er en unik og uimodståelig duft, der vækker sanserne med sin maskuline og sensuelle aura. Inspireret af den sprudlende energi, der præger cistushøsten i Andalusien, åbner denne duft med en livlig kombination af friske

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460124874
Varenr.: 109537
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m
350 kr
Til butik
Karl Lagerfeld   Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m billede

Produktinformation

Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 ml er en uimodståeligt maskulin og sensuel parfume, inspireret af den livlige atmosfære under cistushøsten i Andalusien. De charmerende aromatiske topnoter af muskatelsalvie og geranium forlænger livligheden i blandingen af pomerans, bergamotte og blomme, der åbner denne duftkomposition. Midternoternes kraftfulde træsorter vækkes til live i kontakt med tonkabønne og den fyldige rav, parfumens nøgleingrediens. Basenoternes kraftfulde, fløjlsbløde aftryk bliver hængende på huden.- Maskulin duft fra Karl Lagerfeld- Noter af bergamotte, muskatelsalvie og rav- Duftfamilie: Amber Woody- Eau de ToiletteTop: BergamotteMidte: MuskatelsalvieBase: RavAnvendelse:Påfør duften på ren hud. Spray den på pulspunkter: nakken, håndleddene og/eller i knæhaserne. Vær forsigtig med ikke at gnide håndleddene mod hinanden, da det kan nedbryde duftmolekylerne. Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 38389
EAN: 3386460124874
Varenr.: 1173-127-0050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK250 kr250 krKøb
2NiceHair.dk262,5 kr262,5 krKøb
3Lyko DK350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 281,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 66% over normalprisen. Prisen er steget 98% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 50 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026250 kr134 kr (116%)
13. maj 2026116 kr10 kr (8%)
12. maj 2026126 kr155,25 kr (55%)
8. maj 2026281,25 kr155,25 kr (123%)
7. maj 2026126 kr10 kr (9%)
30. apr. 2026116 kr7 kr (6%)
17. apr. 2026123 kr4 kr (3%)
15. apr. 2026119 kr7 kr (6%)
1. apr. 2026126 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026125 kr6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret