Gå til hovedindhold

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100

Pris fra 152 krtil 360 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 208 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre Edt 100ml
-46%152 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre Edt 100ml billede

Produktinformation

Bois d'Ambre av Karl Lagerfeld är en Amber Woody doft för män. Toppnot: Bergamott Hjärtnot: Salvia Basnot: Ambra.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 3386460124867
Varenr.: C09849
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois D'Ambre Eau De Toilette Spray 100ml
191 kr
Til butik
Karl Lagerfeld Bois D'Ambre Eau De Toilette Spray 100ml billede

Produktinformation

Den nye Bois D'Ambre-duft - en kontrastfyldt, træagtig-aromatisk komposition. Inspireret af Karl Lagerfeld. LES PARFUMS MATIÈRES er inspireret af Karl Lagerfeld og hans visionære tilgang til materialer og design og oversætter denne vision til en ny duftserie. Bois d'Ambre er sensuel og kontrastfyldt og kombinerer varme basis- og midterste trænoter med et strejf af tonkabønne og salvie. De øverste frugtnoter afslutter den træagtige aromatiske duft.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460124867
EAN: 3386460124867
Varenr.: 3149898
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld - Bois D'Ambre - 100 ml - Edt
-53%198,95 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Karl Lagerfeld Bois D'Ambre Eau De Toilette 100 ml
-20%264 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette - 100 ml
344 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Karl Lagerfeld Bois d'Ambre EDT 100 ml
-25%360 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK152 kr201 krKøb
2Proshop DK191 kr230 krKøb
3BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
4Cocopanda DK264 kr264 krKøb
5NordicFeel DK344 kr344 krKøb
6NiceHair.dk360 kr360 krKøb
7Lyko DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100

PriceData har fulgt prisen på Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 228,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Bois d'Ambre Eau de Toilette 100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026152 kr5 kr (3%)
5. maj 2026157 kr12 kr (8%)
9. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026144 kr43 kr (23%)
25. dec. 2025187 kr1 kr (1%)
21. dec. 2025188 kr25 kr (12%)
20. dec. 2025213 kr15 kr (8%)
19. dec. 2025198 kr30,95 kr (14%)
12. dec. 2025228,95 kr11,95 kr (6%)
10. dec. 2025217 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret