Gå til hovedindhold

Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care

SensaiHudplejeEAN: 4973167954140
Pris fra 654 krtil 940 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 632 kr 4. maj

Sammenlign priser på Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kanebo Cp Eye Contour Cream
654 kr
Til butik
Kanebo Cp Eye Contour Cream billede

Produktinformation

Pleje, Total Anti Ageing Hudpleje, Kvinder, 15 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Kanebo
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4973167954140
EAN: 4973167954140
Varenr.: 2942579
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care
851 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Eye Contour Cream (15ml)
895 kr
Til butik
Sensai Cellular Performance Eye Contour Cream (15ml) billede

Produktinformation

En luksuriøs og rig øjencreme som bekæmper rynker, slaphed, mathed, mørke rander og hævelser omkring øjnene. Egenskaber: Fyldig creme til de sarte øjenomgivelser. Giver en silkeblød og smidig hudoverflade. Gennemfugter huden i dybden. Forebygger ældning af huden og forbedre spændstighed. Genopbygger og opretholder hudens ungdommelige fasthed. Ideel til behandling problemer forårsaget af stress og ydre påvirkninger. Til alle hudtyper.

Produktspecifikationer

Mærke: SENSAI
Kategori: Øjencreme
Vægt: 170g
Artikel nr.: 10077000
EAN: 4973167954140
Varenr.: B016426
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Eye Contour Cream 15 ml
895 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Cellular Performance Eye Contour Cream - 15 ml
940 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK654 kr693 krKøb
2Teknikproffset DK851 kr900 krKøb
3Bangerhead DK895 kr895 krKøb
4Lyko DK895 kr895 krKøb
5NordicFeel DK940 kr940 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care

PriceData har fulgt prisen på Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care i 185 dage. Laveste pris i perioden er 612 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 858 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 683 kr.

Den nuværende pris på 654 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Kanebo Sensai Cp Eye Contour Cream 15 ml Total Anti Ageing Skin Care de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026654 kr22 kr (3%)
4. maj 2026632 kr10 kr (2%)
17. apr. 2026642 kr4 kr (1%)
14. apr. 2026646 kr4 kr (1%)
10. apr. 2026642 kr4 kr (1%)
2. apr. 2026646 kr5 kr (1%)
31. mar. 2026641 kr4 kr (1%)
17. mar. 2026645 kr4 kr (1%)
26. feb. 2026641 kr15 kr (2%)
25. feb. 2026656 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret