Gå til hovedindhold

Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml

SensaiHudplejeEAN: 4973167903124
Pris fra 540 krtil 1.550,4 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.010,4 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 493 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 540 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Cellular Performance Mask
540 kr
Til butik
Sensai Cellular Performance Mask billede

Produktinformation

Pleje, Total Anti Ageing Skincare, 100 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4973167903124
EAN: 4973167903124
Varenr.: 2942580
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Cellular Performance - Maske - 100 ml
551 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Cp Mask 100 ml Total Anti Ageing Skincare
665 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Mask (100ml)
725 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Mask 100 ml
725 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml
-5%1.550,4 kr
Før 1.632 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK540 kr579 krKøb
2CS MEGASTORE DK551 kr590 krKøb
3Teknikproffset DK665 kr714 krKøb
4Bangerhead DK725 kr725 krKøb
5Lyko DK725 kr725 krKøb
6NordicFeel DK1.550,4 kr1.550,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml

PriceData har fulgt prisen på Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 493 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 568 kr.

Den nuværende pris på 540 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Sensai Cellular Performance Skincare Essentials Mask 100 ml & Essence 40 ml - 140 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026540 kr12 kr (2%)
1. jun. 2026528 kr12 kr (2%)
31. maj 2026540 kr12 kr (2%)
30. maj 2026528 kr23 kr (4%)
29. maj 2026551 kr124 kr (18%)
27. maj 2026675 kr131 kr (24%)
23. maj 2026544 kr181 kr (25%)
12. maj 2026725 kr185 kr (34%)
10. maj 2026540 kr9 kr (2%)
9. maj 2026549 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret