Gå til hovedindhold

Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care

SensaiHudplejeEAN: 4973167905432
Pris fra 362 krtil 508 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 341 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 362 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist)
362 kr
Til butik
Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) billede

Produktinformation

Emulsion, 50 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4973167905432
EAN: 4973167905432
Varenr.: 2960783
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care
388 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Emulsion II Moist (50ml)
495 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Emulsion II Moist 50 ml
495 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Cellular Performance Emulsion II (Moist) - 50 ml
508 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK362 kr401 krKøb
2Teknikproffset DK388 kr437 krKøb
3Bangerhead DK495 kr495 krKøb
4Lyko DK495 kr495 krKøb
5NordicFeel DK508 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care

PriceData har fulgt prisen på Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care i 184 dage. Laveste pris i perioden er 341 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 362 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 50 ml Total Anti-Ageing Skin Care de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026362 kr11 kr (3%)
22. maj 2026351 kr11 kr (3%)
20. maj 2026362 kr25 kr (6%)
9. maj 2026387 kr1 kr (0%)
6. maj 2026386 kr5 kr (1%)
5. maj 2026381 kr5 kr (1%)
2. maj 2026376 kr5 kr (1%)
29. apr. 2026381 kr7 kr (2%)
28. apr. 2026388 kr7 kr (2%)
19. apr. 2026381 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret