Gå til hovedindhold

Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin

SensaiHudplejeEAN: 4973167905395
Pris fra 626 krtil 911 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 612 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 626 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Cellular Performance Emulsion I (Light)
626 kr
Til butik
Sensai Cellular Performance Emulsion I (Light) billede

Produktinformation

Pleje, For Normal To Oily And Combination Skin, 100 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4973167905395
EAN: 4973167905395
Varenr.: 2942588
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin
728 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Emulsion I (Light) (100ml)
890 kr
Til butik
Sensai Cellular Performance Emulsion I (Light) (100ml) billede

Produktinformation

Emulsion Light regulerer hudens balance. Giver en dybdegående og blid næring til huden ved at indehylle den i et fugtgivende slør. Fastholder en ungdommelig vitalitet. Egenskaber: Let afbalancerende emulsion til dag/nat. Fastholder ungdommelig vitalitet. Indhyller huden i et blødt, fugtgivende slør. Til normal til fedtet og kombineret hud.

Produktspecifikationer

Mærke: SENSAI
Kategori: Dagcreme
Vægt: 338g
Artikel nr.: 10030000
EAN: 4973167905395
Varenr.: B003332
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Emulsion I Light 100 ml
890 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Cellular Performance Emulsion I (Light) - 100 ml
911 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK626 kr665 krKøb
2Teknikproffset DK728 kr777 krKøb
3Bangerhead DK890 kr890 krKøb
4Lyko DK890 kr890 krKøb
5NordicFeel DK911 kr911 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin

PriceData har fulgt prisen på Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin i 181 dage. Laveste pris i perioden er 583 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 842 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 626 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion I (Light) 100 ml For Normal To Oily And Combination Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026626 kr2 kr (0%)
22. maj 2026628 kr17 kr (3%)
17. maj 2026645 kr4 kr (1%)
16. maj 2026641 kr4 kr (1%)
14. maj 2026645 kr5 kr (1%)
12. maj 2026640 kr5 kr (1%)
6. maj 2026645 kr1 kr (0%)
2. maj 2026646 kr34 kr (6%)
27. apr. 2026612 kr10 kr (2%)
17. feb. 2026622 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret