Gå til hovedindhold

Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin

SensaiHudplejeEAN: 4973167905401
Pris fra 673 krtil 1.304,35 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 631,35 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 641 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 673 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kanebo Cellular Performance Emulsion II (Moist)
673 kr
Til butik
Kanebo Cellular Performance Emulsion II (Moist) billede

Produktinformation

Pleje, For Normal To Dry Skin, 100 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Kanebo
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4973167905401
EAN: 4973167905401
Varenr.: 2942590
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai CP Emulsion II (Moist) til normal til tør hud – Dame – 100 ml
686 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin
722 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Emulsion II (Moist) (100ml)
890 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Emulsion II Moist 100 ml
890 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Moisture & Soap Cleanse (Moist Emulsion + Milky Soap)
-5%1.304,35 kr
Før 1.373 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK673 kr712 krKøb
2CS MEGASTORE DK686 kr725 krKøb
3Teknikproffset DK722 kr771 krKøb
4Bangerhead DK890 kr890 krKøb
5Lyko DK890 kr890 krKøb
6NordicFeel DK1.304,35 kr1.304,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin

PriceData har fulgt prisen på Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin i 176 dage. Laveste pris i perioden er 637 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 794 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 686 kr.

Den nuværende pris på 673 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Perf. Emulsion II (Moist) 100 ml For Normal To Dry Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026673 kr21 kr (3%)
27. maj 2026652 kr10 kr (2%)
13. maj 2026642 kr33 kr (5%)
8. maj 2026675 kr14 kr (2%)
6. maj 2026661 kr19 kr (3%)
9. apr. 2026642 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026641 kr71 kr (10%)
31. mar. 2026712 kr82 kr (10%)
30. mar. 2026794 kr82 kr (12%)
29. mar. 2026712 kr82 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret