Gå til hovedindhold

Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort

Pris fra 50 krtil 79 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic P12 Pro Fan 1-pack 120 mm
50 kr
Til butik
Arctic P12 Pro Fan 1-pack 120 mm billede

Produktinformation

Arctic P12 Pro - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - 1-pack - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00305A
EAN: 4895265000072
Varenr.: 1003457389
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P12 Pro - Indsats med blæser - 120 mm
50 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P12 Pro - Kabinet køler - 120mm - Sort
51 kr
Til butik
Arctic P12 Pro - Kabinet køler - 120mm - Sort billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), lufttryk max 77 CFM, max statisk luftryk 6.9 mmH2O, omdrejningshastighed: 600 - 3000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), , farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00305A
EAN: 4895265000072
Varenr.: 3358446
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort
59 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic P12 Pro Fan 1-pack 120 mm
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK50 kr50 krKøb
2CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
3Proshop DK51 kr90 krKøb
4Boligcenter DK59 kr59 krKøb
5Ultrashop69 kr69 krKøb
6Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort

PriceData har fulgt prisen på Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort i 85 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PWM 120 mm - 1-pack, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202650 kr1 kr (2%)
29. maj 202651 kr1 kr (2%)
27. maj 202652 kr13 kr (33%)
29. apr. 202639 kr6 kr (13%)
9. mar. 202645 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret