Gå til hovedindhold

Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA

Pris fra 89 krtil 233 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 28. maj

Sammenlign priser på Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC P12 Slim PWM PST Fan 3-pack Sort 120 mm
89 kr
Til butik
ARCTIC P12 Slim PWM PST Fan 3-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P12 Slim PWM PST - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00275A
EAN: 4895213703888
Varenr.: 1000406163
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P12 Slim PWM PST - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)
106 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser 120 mm - ARCTIC P12 Slim PWM PST, 3-pack, sort
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetblæser 120 mm - ARCTIC P12 Slim PWM PST, 3-pack, sort billede

Produktinformation

ARCTIC P12 Slim PWM PST - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)GenereltAntal pr. pakke: 3 (specifikationer er for enkelt genstande)Bredde: 12 cmDybde: 12 cmFarve: SortForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 12.3 cm 345 gHøjde: 1.5 cmPakke Indhold: Y-kabel (40 cm)Produkttype: Indsats med blæserVægt: 85 gVarmeafleder & blæserBlæser diameter: 120 mmBlæser med kugleleje: Strømningsdynamisk lejeBlæser-højde: 15 mmEgenskaber: Puls-bredde modulation (PWM) support, PWM Sharing Technology (PST)Kabellængde: 40 cmLuftstrøm: 42,1 cfmLufttryk: 1.45 mmOmdrejningshastighed: 300 - 2100 rpmRated Strøm: 0.12 ARated Voltage: 12 VStart Voltage: 5 VStik: 4-pins blæser-stikforbindelse, 4-pin blæsersokkelStøjniveau: 0.3 SoneDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHSProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 6 årMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Computer køling
Vægt: 0.35g
EAN: 4895213703888
Varenr.: 1812288
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC P12 Slim PWM PST Fan 3-pack Sort 120 mm
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser 120 mm - ARCTIC P12 Slim PWM PST, 3-pack, sort
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA
233 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK89 kr89 krKøb
2CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb
3Boligcenter DK119 kr119 krKøb
4Ultrashop129 kr129 krKøb
5Vivas DK139 kr208 krKøb
6Proshop DK233 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA

PriceData har fulgt prisen på Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Arctic P12 Slim PWM PST - 3-pack value pack - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202689 kr1 kr (1%)
29. maj 202688 kr12 kr (16%)
28. maj 202676 kr29 kr (28%)
7. maj 2026105 kr6 kr (6%)
6. maj 202699 kr1 kr (1%)
8. apr. 202698 kr1 kr (1%)
11. mar. 202697 kr1 kr (1%)
10. mar. 202698 kr1 kr (1%)
8. mar. 202697 kr1 kr (1%)
6. mar. 202698 kr19 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret