Gå til hovedindhold

ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 25 krtil 59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm
25 kr
Til butik
ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P12 - Indsats med blæser - 120 mm

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00118A
EAN: 4895213701372
Varenr.: 993682736
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P12 - Indsats med blæser - 120 mm
31,74 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P12 - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA
32 kr
Til butik
Arctic P12 - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 0.3 sone (∼ 22.5 dBa), lufttryk max 56.3 CFM, max statisk luftryk 2.2 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1800 ±10% RPM, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 3-pins, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00118A
EAN: 4895213701372
Varenr.: 2770804
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ARCTIC P12 Kylfläkt12 cm Svart
-52%38 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-blæser 120 mm ARCTIC P12, 1-pack, sort
-47%39 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm
39 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-blæser 120 mm ARCTIC P12, 1-pack, sort
-37%59 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK25 kr25 krKøb
2CS MEGASTORE DK31,74 kr70,74 krKøb
3Proshop DK32 kr71 krKøb
4Teknikproffset DK38 kr87 krKøb
5Boligcenter DK39 kr39 krKøb
6Ultrashop39 kr39 krKøb
7Geekd39 kr39 krKøb
8Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ARCTIC P12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 202625 kr6 kr (19%)
15. apr. 202631 kr2 kr (7%)
4. mar. 202629 kr2 kr (6%)
3. mar. 202631 kr2 kr (7%)
27. feb. 202629 kr5 kr (15%)
26. feb. 202634 kr3 kr (8%)
17. feb. 202637 kr6 kr (19%)
14. feb. 202631 kr2 kr (7%)
9. feb. 202629 kr3 kr (9%)
7. feb. 202632 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret