Gå til hovedindhold

Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 269 krtil 580 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 201 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Juicy Couture Viva La Juicy Rose 50 ml
269 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Rose 50 ml billede

Produktinformation

🍾 Sprudlende rosenduft med frisk mandarin og saftig pære · Elegant, let og feminin eau de parfum En sofistikeret og livlig blomsterduft, der indfanger fornemmelsen af rosé-bobler og solfyldte øjeblikke. Åbningen er frisk og frugtig med sprudlende citrus og pære, som elegant leder videre til et feminint hjerte af roser, jasmin og hvid pæon. Til sidst lægger duften sig blødt på huden med en pudret, ren varme fra iris, hvid moskus og et strejf af balsamisk sødme. Duftprofil Duftfamilie: Frugtig-blomsterduft med mousserende friskhed Stemning: Elegant, glad og let fejende Anvendelse: Perfekt til dagtimer, forårs- og sommeraftener samt festlige lejligheder Koncentration: Eau de Parfum med let til medium intensitet og en behagelig, ren trail Duftnoter Top: Sprudlende citrusnuancer og saftig pære Hjerte: Rose, jasmin og hvid pæon Bund: Iris (orris), hvid moskus og varm benzoin Sådan bruger du den Påfør 1–3 sprøjt på pulspunkter (hals, håndled, indersiden af albuer). Undgå at gnide håndleddene mod hinanden – det kan bryde topnoterne ned. Ønskes mere projektion, kan du give ét let sprøjt på tøj fra 20–30 cm afstand. For en mere langtidsholdbar effekt: fugt huden med en neutral eller let blomstrende lotion før påføring. Opbevar køligt og mørkt for at beskytte duftens kvalitet. Flakon & udtryk Flakonen er en æstetisk perle med rosa glitter-ombré, en dekorativ sløjfe og en facetlignet prop – et design, der spejler duftens festlige, feminine karakter og gør den oplagt som gave eller som smuk detalje på hylden. Resultat En ren, mousserende blomsteroplevelse, der balancerer frisk frugt med elegante rosenfacetter og en blød, hudnær afslutning. Ideel, når du vil dufte let, men alligevel bemærkelsesværdigt raffineret.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 719346628372
EAN: 0719346628372
Varenr.: 719346628372
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture - Viva la Juicy Rose - 50 ml - Edp
-51%275 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum 50ml
-20%396 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 50 ml
-25%435 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml
483 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Juicy Couture VivaLa Juicy Rosé Eau de Parfum 50 ml
580 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK269 kr298 krKøb
2BilligParfume.dk275 kr275 krKøb
3Cocopanda DK396 kr396 krKøb
4NiceHair.dk435 kr435 krKøb
5NordicFeel DK483 kr483 krKøb
6Lyko DK580 kr580 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml i 141 dage. Laveste pris i perioden er 201 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026269 kr6 kr (2%)
15. maj 2026263 kr6 kr (2%)
8. maj 2026269 kr30 kr (13%)
25. apr. 2026239 kr38 kr (19%)
15. apr. 2026201 kr10 kr (5%)
14. apr. 2026211 kr38 kr (15%)
9. apr. 2026249 kr20 kr (7%)
30. mar. 2026269 kr30 kr (13%)
12. mar. 2026239 kr30 kr (11%)
11. mar. 2026269 kr30 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret