Gå til hovedindhold

Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml

Pris fra 254 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml
254 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Viva La Juicy Noir 100 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 719346167062
EAN: 0719346167062
Varenr.: 3377831
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Edp 100ml
315 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Edp 100ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Viva La Juicy Noir Edp är en mörk och lockande tolkning av det bästsäljande originalet, Viva La Juicy. Doftnoter: vilda bär, mandarin, jordgubb, honungsmelon, gardenia, jasmin, amber, karamell, vanilj och sandelträ.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 0719346167062
Varenr.: C13691
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml
329,95 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Juicy Couture Viva La Juicy Noir EDP 100 ml
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK254 kr293 krKøb
2Teknikproffset DK315 kr364 krKøb
3Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
4Beautycos DK379 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Juicy Couture - Viva La Juicy Noir Eau De Parfum Edp 100 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026254 kr1 kr (0%)
26. maj 2026255 kr1 kr (0%)
23. maj 2026256 kr1 kr (0%)
21. maj 2026257 kr10 kr (4%)
20. maj 2026267 kr18 kr (6%)
7. maj 2026285 kr19 kr (7%)
5. maj 2026266 kr8 kr (3%)
4. maj 2026258 kr1 kr (0%)
3. maj 2026257 kr1 kr (0%)
1. maj 2026258 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret