Gå til hovedindhold

Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml

Pris fra 398 krtil 620 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juicy Couture Viva La Juicy edp 100ml
398 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy edp 100ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 4
Artikel nr.: 098691047718
EAN: 0098691047718
Varenr.: 5127812
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Juicy Couture Viva La Juicy Edp 100 ml
-32%463 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Edp 100 ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Viva La Juicy er en frisk, sjov og flirtende duft, der består af en vidunderlig blanding af mandarin, vilde bær, kaprifolium, gardenia og cremet rav. Duftnoter: vilde bær, saftig mandarin, kaprifolium, gardenia, jasmin, rav, toffee, vanilje, sandeltræ og praliner. Denne tekst blev automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 0098691047718
Varenr.: 38-57431
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture - Viva la Juicy - 100 ml - Edp
-39%469 kr
Før 765 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml
-25%506 kr
Før 675 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum - 100 ml
620 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK398 kr437 krKøb
2Teknikproffset DK463 kr522 krKøb
3BilligParfume.dk469 kr469 krKøb
4Cocopanda DK506 kr506 krKøb
5NordicFeel DK620 kr620 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml i 184 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026398 kr31 kr (8%)
28. maj 2026367 kr43 kr (10%)
27. maj 2026410 kr9 kr (2%)
26. maj 2026419 kr1 kr (0%)
25. maj 2026418 kr32 kr (8%)
22. maj 2026386 kr32 kr (8%)
21. maj 2026418 kr34 kr (9%)
20. maj 2026384 kr22 kr (6%)
19. maj 2026362 kr22 kr (6%)
18. maj 2026384 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret