Gå til hovedindhold

Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 239 krtil 465 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture - Viva la Juicy Rose - 30 ml - Edp
-49%239 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juicy Couture - Viva la Juicy Rose - 30 ml - Edp billede

Produktinformation

Juicy Couture Viva la Juicy Rose Edp

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Lyserød (Pink)
Størrelse: 30 ml
EAN: 0719346628389
Varenr.: 719346628389
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 30 ml
259 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 30 ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 30ml er en forførende og frisk duft, der passer perfekt til den moderne kvinde. Denne Eau de Parfum har en fortryllende blanding af saftige frugter og sensuelle blomster, der skaber en feminin og forførende aura. Duftnoter: - Topnoter: Rose, pære og mandarin - Hjertenoter: Jasmin, gardenia og frugtagtige noter - Basenoter: Amber, myrra og cremebrulee...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 719346628389
EAN: 0719346628389
Varenr.: 719346628389
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum 30ml
-20%320 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 30 ml
-25%348,75 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml
377 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Juicy Couture VivaLa Juicy Rosé Eau de Parfum 30 ml
465 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk239 kr239 krKøb
2Beautycos DK259 kr288 krKøb
3Cocopanda DK320 kr320 krKøb
4NiceHair.dk348,75 kr348,75 krKøb
5NordicFeel DK377 kr377 krKøb
6Lyko DK465 kr465 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 167,95 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026239 kr6 kr (2%)
24. maj 2026245 kr14 kr (5%)
23. maj 2026259 kr14 kr (6%)
20. apr. 2026245 kr14 kr (5%)
19. apr. 2026259 kr14 kr (6%)
2. apr. 2026245 kr14 kr (5%)
17. feb. 2026259 kr91,05 kr (54%)
6. feb. 2026167,95 kr91,05 kr (35%)
5. feb. 2026259 kr91,05 kr (54%)
24. jan. 2026167,95 kr91,05 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret