Gå til hovedindhold

Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml

Juicy CoutureParfume og eau de cologneForførende rose og jasmin duftDaglig brug og særlige anledningerEAN: 0719346628365

Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 100ml - en forførende parfume med friske noter af pære, jasmin og roseblomst. Perfekt til den moderne kvinde der elsker at skille sig ud. Læs mere

Pris fra 243 krtil 644 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml
243 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Juicy Couture Viva La Juicy Rose Edp 100ml
-58%328 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture - Viva La Juicy Rose Eau De Parfum 100 Ml
329,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture - Viva La Juicy Rose - 100 ml - Edp
-51%375 kr
Før 760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 100 ml
-25%592,5 kr
Før 790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum - 100 ml
644 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK243 kr282 krKøb
2Teknikproffset DK328 kr377 krKøb
3Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
4BilligParfume.dk375 kr375 krKøb
5NiceHair.dk592,5 kr592,5 krKøb
6NordicFeel DK644 kr644 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 100ml

Juicy Couture

Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 100ml - en forførende parfume med friske noter af pære, jasmin og roseblomst. Perfekt til den moderne kvinde der elsker at skille sig ud.

• parfume til kvinder
• eau de parfum
• rose duft
• jasmin parfume
• italiensk mandarin
• forførende duft
• lyserød parfume
• Daglig brug og særlige anledninger
• Forførende rose og jasmin duft

Beskrivelse

Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 100ml er en fortryllende og forførende duft designet til den moderne kvinde som elsker at skille sig ud. Denne unikke parfume kombinerer friske noter af italiensk mandarin, pære, jasmin, rose centifolia og hvid pæon hvilket skaber en sensuel og forførende aroma. Duften er en delikat parfume som passer til alle anledninger og frigiver sig subtilt gennem dagen. Med sin lyserøde elegante flaske og langvarige duftnoter er Viva La Juicy Rose perfekt til kvinder der ønsker at føle sig forførende og selvsikre hele dagen.

Specifikationer

køn:Kvinder
volumen:100 ml
dufttype:Eau de Parfum (EDP)
duftnoter:Italiensk mandarin, pære, jasmin, rose centifolia, hvid pæon
holdbarhed:Lang holdbarhed på huden
alkoholprocent:Alcohol Denat.

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Juicy Couture Viva La Juicy Rose parfumen på huden?

Parfumen har lang holdbarhed og frigiver sig subtilt gennem dagen. Som EDP (Eau de Parfum) holder den typisk 6-8 timer på huden.

Hvilke duftnoter indeholder Viva La Juicy Rose?

Parfumen indeholder friske topnoter af italiensk mandarin og pære, hjertenoter af jasmin og rose centifolia, samt basisnoter af hvid pæon.

Er Juicy Couture Viva La Juicy Rose velegnet til daglig brug?

Ja, duften er en delikat parfume som passer til alle anledninger - både til daglig brug og særlige lejligheder.

Hvordan anvendes parfumen bedst?

Sprøjt en passende mængde på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne for bedste holdbarhed og duftoplevelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 243 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum For Women, 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026243 kr1 kr (0%)
14. maj 2026244 kr31 kr (11%)
26. mar. 2026275 kr30 kr (12%)
24. mar. 2026245 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026246 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026247 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026248 kr6 kr (2%)
15. mar. 2026254 kr5 kr (2%)
14. mar. 2026249 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026250 kr25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret