Gå til hovedindhold

Purus Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs

PurusSanitetEAN: 7037530020560
Pris fra 119,32 krtil 169 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 49,68 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.32 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs
119,32 kr
Til butik
Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs billede

Produktinformation

Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 7037530020560
Varenr.: 15843199189327
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs
120 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Purus - Flex-grenrr glat PP m. 2 muffer - 110 mm
121 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus PP grenrør 45-90°, 110/110mm, med 2 muffer, Jotiflex
127,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus PP grenrør 45-90 °, 110/110mm, med 2 muffer, Jotiflex
151 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Purus 110x110 mm PP kloak grenrør m/2 udenr 45-90°
159 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus kloak grenrør 110x110 mm i PP med 2 muffer 45-90°
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus PP grenrør, 110x110 mm , med 2 muffer, 45-90°
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN119,32 kr119,32 krKøb
2CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
3WATTOO.DK121 kr121 krKøb
4vvsfittings.dk127,5 kr127,5 krKøb
5Elvvs.dk151 kr151 krKøb
6CompletVVS159 kr159 krKøb
7LavprisVVS159 kr159 krKøb
8BilligVVS DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs

PriceData har fulgt prisen på Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs i 183 dage. Laveste pris i perioden er 112,5 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 129,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 119,32 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakgrenrør med 2 muffer, trinløs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026119,32 kr4,68 kr (4%)
7. maj 2026124 kr1 kr (1%)
5. maj 2026125 kr1 kr (1%)
4. maj 2026126 kr1 kr (1%)
3. maj 2026125 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026126 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026126 kr3,71 kr (3%)
23. apr. 2026129,71 kr3,71 kr (3%)
19. apr. 2026126 kr6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret