Gå til hovedindhold

PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm

PURUSSanitetEAN: 5708854610486
Pris fra 20,25 krtil 32 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11,75 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Reduktion gr (kort) HT/PP - 50 x 32 mm
20,25 kr
Til butik
Reduktion gr (kort) HT/PP - 50 x 32 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Aflbsrr & fittings Gr rr til aflb
EAN: 5708854610486
Varenr.: 186461048
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jotiflex reduktion kort grå 50-32mm
23,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Jotiflex Reduktion Kort Grå 50-32Mm
24,59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JOTIFLEX REDUC. KORT GR 50-32MM
25,33 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
JotiFlex reduktion, 50-32 mm, grå
26,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus JotiFlex reduktion 50-32 mm grå
27 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm
32 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK20,25 kr20,25 krKøb
2MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk24,59 kr24,59 krKøb
4EL-GROSSISTEN25,33 kr25,33 krKøb
5vvsfittings.dk26,25 kr26,25 krKøb
6Proshop DK27 kr66 krKøb
7CS MEGASTORE DK32 kr71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm

PriceData har fulgt prisen på PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 20,25 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 20,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for PURUS Grå plast kort reduktion Ø50-32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202620,25 kr1 kr (5%)
27. maj 202621,25 kr2,5 kr (11%)
26. maj 202623,75 kr2,5 kr (12%)
25. maj 202621,25 kr2,5 kr (11%)
21. apr. 202623,75 kr
18. apr. 202624,29 kr1,87 kr (8%)
14. apr. 202622,42 kr1,33 kr (6%)
13. apr. 202623,75 kr1,33 kr (6%)
21. mar. 202622,42 kr1,33 kr (6%)
11. mar. 202623,75 kr1,25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret