Gå til hovedindhold

Purus Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs

PurusSanitetEAN: 7037530020546
Pris fra 117,5 krtil 155 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 37,5 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus PP bøjning 0-90°, 110mm m/ 1 muffe, Jotiflex
117,5 kr
Til butik
Purus PP bøjning 0-90°, 110mm m/ 1 muffe, Jotiflex billede

Produktinformation

JotiFlex er en fleksibel rørbøjning til afløb, som kan indstilles trinløst mellem 0 - 90°. Diameter: 110 mmMuffe/spidsPP-plast

Produktspecifikationer

Mærke: PURUS
Kategori: Bøjninger 88,5gr.
Farve: pp
EAN: 7037530020546
Varenr.: 195058110
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs
118,71 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs
123 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Flex-bjning glat PP - 110 mm
126 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus PP bøjning 0-90 °, 110mm m/ 1 muffe, Jotiflex
138 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Purus 110 mm PP trinløs/drejbar kloakbøjning 0-90°
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP kloakbøjning 0-90 grader - 110 mm
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus PP trinløs/drejbar kloakbøjning, 110 mm, 0-90°
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk117,5 kr117,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN118,71 kr118,71 krKøb
3CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
4WATTOO.DK126 kr126 krKøb
5Elvvs.dk138 kr138 krKøb
6CompletVVS149 kr149 krKøb
7LavprisVVS149 kr149 krKøb
8BilligVVS DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs

PriceData har fulgt prisen på Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs i 183 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 117,5 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026117,5 kr
22. maj 2026118 kr
24. apr. 2026117,5 kr1,21 kr (1%)
23. apr. 2026118,71 kr1,21 kr (1%)
14. apr. 2026117,5 kr
26. mar. 2026118 kr
25. mar. 2026118,71 kr
24. mar. 2026118 kr
23. mar. 2026118,71 kr
20. mar. 2026118 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret