Gå til hovedindhold

Purus Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs

PurusSanitetEAN: 7037530020546
Pris fra 115 krtil 155 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs
115 kr
Til butik
Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs billede

Produktspecifikationer

Mærke: PURUS
Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 195058-110
EAN: 7037530020546
Varenr.: 3506597
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus PP bøjning 0-90°, 110mm m/ 1 muffe, Jotiflex
117,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Flex-bjning glat PP - 110 mm
126 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP kloakbøjning 0-90 grader - 110 mm
-4%134 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus PP bøjning 0-90 °, 110mm m/ 1 muffe, Jotiflex
138 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus PP trinløs/drejbar kloakbøjning, 110 mm, 0-90°
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK115 kr154 krKøb
2vvsfittings.dk117,5 kr117,5 krKøb
3WATTOO.DK126 kr126 krKøb
4LavprisVVS134 kr134 krKøb
5Elvvs.dk138 kr138 krKøb
6BilligVVS DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs

PriceData har fulgt prisen på Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs i 182 dage. Laveste pris i perioden er 104,56 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Jotiflex 110 mm drejelig PP-kloakbøjning med 1 muffe, trinløs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026115 kr2,5 kr (2%)
2. jun. 2026117,5 kr1,21 kr (1%)
1. jun. 2026118,71 kr1,21 kr (1%)
23. maj 2026117,5 kr
22. maj 2026118 kr
24. apr. 2026117,5 kr1,21 kr (1%)
23. apr. 2026118,71 kr1,21 kr (1%)
14. apr. 2026117,5 kr
26. mar. 2026118 kr
25. mar. 2026118,71 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret