Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

JabraElektronikEAN: 5706991026566
Pris fra 1.744 krtil 3.219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.475 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.638 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1744 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS
1.744 kr
Til butik
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS billede

Produktinformation

Ægte trådløse øretelefoner med mik., i øret, Bluetooth, aktiv støjfjerning, USB-C via Bluetooth adapter, støjisolerende, sort, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 20797-999-899
EAN: 5706991026566
Varenr.: 3116326
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams
1.825 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.828 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 Buds Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
1.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds trådløse øretelefoner (sort)
2.123,75 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
2.239 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds USB-C MS
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds USB-C MS
3.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.744 kr1.744 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.825 kr1.825 krKøb
3CompuMail DK1.828 kr1.828 krKøb
4Dustin DK1.999 kr2.085,25 krKøb
5Komplett DK2.123,75 kr2.123,75 krKøb
6Ultrashop2.239 kr2.239 krKøb
7Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
8Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.638 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.748 kr.

Den nuværende pris på 1.744 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 20261.744 kr106 kr (6%)
22. apr. 20261.638 kr106 kr (6%)
21. mar. 20261.744 kr75 kr (4%)
16. mar. 20261.669 kr34 kr (2%)
14. mar. 20261.703 kr36 kr (2%)
7. mar. 20261.739 kr5 kr (0%)
3. mar. 20261.744 kr1 kr (0%)
26. feb. 20261.745 kr15 kr (1%)
25. feb. 20261.760 kr9 kr (1%)
19. feb. 20261.769 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret