Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet

JabraElektronikEAN: 5706991026597
Pris fra 1.952 krtil 2.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 667 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.622 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1952 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet
1.952 kr
Til butik
Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 20797-989-989
EAN: 5706991026597
Varenr.: 9227541
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds USB-A UC incl. Wireless Charging Pad
2.006 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 Buds UC Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
2.040 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 Buds Incl Charging Pad Stereo Uc Sort
2.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds med USB-A UC og trådløs opladningsplade
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds med USB-A UC og trådløs opladningsplade
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.952 kr1.952 krKøb
2Proshop DK2.006 kr2.006 krKøb
3CompuMail DK2.040 kr2.040 krKøb
4Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb
5Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
6Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.622 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.995 kr.

Den nuværende pris på 1.952 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds UC - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Zoom Certified, Optimeret til Google Meet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.952 kr330 kr (20%)
1. apr. 20261.622 kr1 kr (0%)
26. feb. 20261.623 kr1 kr (0%)
1. feb. 20261.622 kr393 kr (20%)
31. jan. 20262.015 kr4 kr (0%)
30. jan. 20262.019 kr1 kr (0%)
27. jan. 20262.020 kr9 kr (0%)
26. jan. 20262.029 kr9 kr (0%)
25. jan. 20262.020 kr10 kr (0%)
19. jan. 20262.010 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret