Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende

JabraElektronikEAN: 5706991026542
Pris fra 1.444 krtil 3.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.775 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1444 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
-12%1.444 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS billede

Produktinformation

Ægte trådløse øretelefoner med mik., i øret, Bluetooth, aktiv støjfjerning, USB-A via Bluetooth adapter, støjisolerende, sort, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 20797-999-999
EAN: 5706991026542
Varenr.: 3116328
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.765 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende
1.798 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 Buds Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
1.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds trådløse øretelefoner (sort)
2.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
3.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.444 kr1.444 krKøb
2CompuMail DK1.765 kr1.765 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.798 kr1.798 krKøb
4Dustin DK1.999 kr2.085,25 krKøb
5Komplett DK2.299 kr2.299 krKøb
6Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
7Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.444 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.804 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.731 kr.

Den nuværende pris på 1.444 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.444 kr205 kr (12%)
21. apr. 20261.649 kr205 kr (14%)
11. apr. 20261.444 kr205 kr (12%)
10. mar. 20261.649 kr205 kr (14%)
24. feb. 20261.444 kr205 kr (12%)
29. jan. 20261.649 kr50 kr (3%)
19. jan. 20261.699 kr9,2 kr (1%)
17. jan. 20261.689,8 kr49,2 kr (3%)
16. jan. 20261.739 kr20 kr (1%)
15. jan. 20261.759 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret