Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

JabraElektronikEAN: 5706991026580
Pris fra 1.864 krtil 2.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 855 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1864 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.864 kr
Til butik
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 20797-999-989
EAN: 5706991026580
Varenr.: 1000833156
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams
1.998 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS incl. Wireless Charging Pad
2.004 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 Buds Incl Charging Pad Stereo Microsoft Teams Sort
2.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
2.289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds USB-A MS med trådløs opladeplade
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Jabra Evolve2 Buds USB-A MS med trådløs opladeplade
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.864 kr1.864 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.998 kr1.998 krKøb
3Proshop DK2.004 kr2.004 krKøb
4Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb
5Ultrashop2.289 kr2.289 krKøb
6Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
7Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.864 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 2.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.004 kr.

Den nuværende pris på 1.864 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 20261.864 kr134 kr (7%)
30. jan. 20261.998 kr5 kr (0%)
20. jan. 20262.003 kr7 kr (0%)
16. jan. 20262.010 kr4 kr (0%)
15. jan. 20262.014 kr7 kr (0%)
14. jan. 20262.007 kr19 kr (1%)
12. jan. 20262.026 kr21 kr (1%)
11. jan. 20262.005 kr19 kr (1%)
10. jan. 20262.024 kr18 kr (1%)
9. jan. 20262.006 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret