Gå til hovedindhold

IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g

IsaDoraØjenskyggeEAN: 7333352084545
Pris fra 74 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70 kr 11. mar.

Sammenlign priser på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 64 S
-40%74 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 64 S billede

Produktinformation

Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 64 Smoky Grey er en mat, langvarig og vandafvisende øjenskyggestift med øjeblikkelig høj farveintensitet.

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: 10000218
EAN: 7333352084545
Varenr.: 3300571
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 64 Smoky Grey
-32%74 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 64 Smoky Grey billede

Produktinformation

En glitrende vandfast cremeøjenskygge i stick-format, som holder længe og giver masser af farve med det samme. Vores Shimmer Eyeshadow Stick er en ny og mere praktisk øjenskygge, som giver et glitrende look uden besvær. Den afrundede spids kan bruges som både øjenskygge og eyeliner, og den giver en øjeblikkelig højpigmenteret farveeffekt på øjenlågene. Den glatte og bløde formel glider let på huden, tværer ikke ud og smitter ikke af. Den glitrende farve føles behagelig at have på og holder hele dagen uden at smuldre, falme eller misfarves. * Hyperpigmenteret øjenskygge, der øjeblikkeligt giver masser af farve * Glat og blød formel, der er nem at glide på * Vandfast og langtidsholdbar uden udtværing eller afskalning * Kan bygges op og blandes * Praktisk og let at påføre i blyantformat. FRI FOR GRUSOMHED. OFTALMOLOGISK TESTET. OPARFUMERERET. VEGANERVENLIG...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 11g
Artikel nr.: 10000218
EAN: 7333352084545
Varenr.: B091546
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g
102 kr
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g billede

Produktinformation

Enkel og langvarig mat øjenskygge i praktisk stift IsaDora The Matte Eyeshadow Stick i Smoky Grey er en praktisk øjenskygge stift, der giver dig en intens grå mat øjenskygge med langvarig holdbarhed. Den vandresistente formel holder hele dagen, og den smidige stift-form gør påføringen hurtig og enkel, perfekt til hverdagsbrug. Fordelene ved denne øjenskygge stift Langvarig og vandresistent formel, der holder hele dagen Giver et mat resultat uden glans for et elegant look Enkel påføring direkte fra stiften - ingen pensel behøves Kompakt størrelse på 1,2 g, perfekt til rejser og touch-ups En pålidelig løsning til smuk øjenmakeup hver dag. Læg IsaDora The Matte Eyeshadow Stick i din sminkepung allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 1.2 g
Artikel nr.: 126040
EAN: 7333352084545
Varenr.: 126040
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 64 S
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK74 kr74 krKøb
2Bangerhead DK74 kr74 krKøb
3NordicFeel DK102 kr102 krKøb
4Lyko DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g

PriceData har fulgt prisen på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Smoky Grey - 1,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202674 kr2 kr (3%)
18. maj 202676 kr16 kr (17%)
17. maj 202692 kr16 kr (21%)
15. maj 202676 kr3 kr (4%)
14. maj 202673 kr19 kr (21%)
12. maj 202692 kr15 kr (19%)
11. maj 202677 kr15 kr (16%)
9. maj 202692 kr11 kr (14%)
8. maj 202681 kr11 kr (12%)
5. maj 202692 kr11 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret