Gå til hovedindhold

IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g

IsaDoraØjenskyggeEAN: 7333352084514
Pris fra 63 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 61 A
-11%63 kr
Før 71 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 61 A billede

Produktinformation

Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 61 Apricot Blush er en mat, langvarig og vandafvisende øjenskyggestift med øjeblikkelig høj farveintensitet.

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: 10000215
EAN: 7333352084514
Varenr.: 3300568
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 61 Apricot Blush
-30%76 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 61 Apricot Blush billede

Produktinformation

En glitrende vandfast cremeøjenskygge i stick-format, som holder længe og giver masser af farve med det samme. Vores Shimmer Eyeshadow Stick er en ny og mere praktisk øjenskygge, som giver et glitrende look uden besvær. Den afrundede spids kan bruges som både øjenskygge og eyeliner, og den giver en øjeblikkelig højpigmenteret farveeffekt på øjenlågene. Den glatte og bløde formel glider let på huden, tværer ikke ud og smitter ikke af. Den glitrende farve føles behagelig at have på og holder hele dagen uden at smuldre, falme eller misfarves. * Hyperpigmenteret øjenskygge, der øjeblikkeligt giver masser af farve * Glat og blød formel, der er nem at glide på * Vandfast og langtidsholdbar uden udtværing eller afskalning * Kan bygges op og blandes * Praktisk og let at påføre i blyantformat. FRI FOR GRUSOMHED. OFTALMOLOGISK TESTET. OPARFUMERERET. VEGANERVENLIG...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 11g
Artikel nr.: 10000215
EAN: 7333352084514
Varenr.: B091543
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g
102 kr
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g billede

Produktinformation

Cremet vandfast øjenskygge i praktisk stiftformat IsaDora The Matte Eyeshadow Stick i nuancen Apricot Blush er en cremet øjenskygge i abrikosnuance, som giver øjeblikkeligt meget farve og sidder hele dagen. Denne matte øjenskygge i abrikosnuance har en blød formel, som glider let på og giver et glansfrit resultat, som er både vandresistent og transfer-proof. Fordelene ved denne cremede øjenskygge Vandresistent formel som sidder hele dagen uden at flytte sig Praktisk stiftformat til nem og hurtig påføring Opbyggelig og blendbar for tilpasset farveintensitet Vegansk, parfumefri og oftalmologisk testet for sikker anvendelse En pålidelig løsning til smuk øjenmakeup, som holder hele dagen. Læg IsaDora The Matte Eyeshadow Stick i din sminketaske allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 1.2 g
Artikel nr.: 126037
EAN: 7333352084514
Varenr.: 126037
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 61 A
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK63 kr63 krKøb
2Bangerhead DK76 kr76 krKøb
3NordicFeel DK102 kr102 krKøb
4Lyko DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g

PriceData har fulgt prisen på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Apricot Blush - 1,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202663 kr6 kr (9%)
18. maj 202669 kr2 kr (3%)
17. maj 202671 kr1 kr (1%)
14. maj 202670 kr1 kr (1%)
9. maj 202671 kr4 kr (5%)
30. apr. 202675 kr4 kr (6%)
24. apr. 202671 kr4 kr (5%)
21. apr. 202675 kr1 kr (1%)
20. apr. 202674 kr1 kr (1%)
19. apr. 202675 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret